+380 44 538-00-06 многоканальный

Delta Electronics презентує нове ДБЖ ULTRON HPH Series UPS 160-200 кВА

Delta Electronics презентує нове ДБЖ ULTRON HPH Series UPS 160-200 кВА

Delta Electronics, провідний виробник комплексних рішень для захисту електроживлення телекомунікаційних систем, оголосив про випуск нової моделі ДБЖ Ultron серії HPH з потужністю 160-200 кВА з подвійним перетворюванням енергії.


Із запуском рішення Ultron HPH тепер Delta пропонує повну серію ДБЖ, яка включає моделі будь-якої потужності від 20 кВА до 200 кВА. Нова модель забезпечує ефективність, потужність та високу доступність для середніх корпоративних середовищ, центрів обробки даних, фінансових підприємств тощо. Збільшена енергоефективність та висока доступність перетворюють Ultron HPH на чудовий варіант для тих підприємств, які в першу чергу шукають способи мінімізувати витрати на утримання інфраструктури. Варто зазначити, що інтелектуальний моніторинг стану акумулятора підвищує надійність Ultron.


Головні переваги Ultron HPH 160-200 кВА

ККД до 96,5%

У звичайному режимі ККД моделі Ultron HPH сягає 96,5%, проте у режимі ECO ККД сягає вражаючих 99%.


Низьке виробництво тепла

Виробник звертає особливу увагу на те, що ця модель виробляє значно менше тепла, що дозволяє збільшити продуктивність та тривалість експлуатації рішення.


Збільшення потужності до 1,6 МВА

Модель Ultron HPH може використовуватися як в автономній конфігурації, так і у складі багатоструктурної системи. Таким чином, модель 160-200 кВА може одночасно поєднувати до восьми пристроїв, при цьому досягаючи загальної потужності 1,6 МВА без використання додаткового програмного забезпечення.


10-дюймовий сенсорний екран

За бажанням на 10-дюймовому екрані можна передивлятися інформацію стосовно безпеки, охолодження, захисту проти займання, температури або стану акумулятора. Загалом можна передивлятися до 10 тисяч дописів в журналі подій.


Зручне обслуговування

Всі роботи по ремонту або заміні елементів можна виконувати безпосередньо через передню панель. Проте розвинена система діагностики та профілактики дозволяє попереджувати поломки ще до їхнього виникнення, що суттєво знижує витрати на обслуговування.


ДБЖ Ultron HPH серії вже доступне для замовлення. Якщо вас зацікавило це рішення, або у вас залишились питання, звертайтесь до нас за електронною адресою: ups@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку