+380 44 538-00-06 многоканальный

Чому Wi-Fi Ruckus кращий? Огляд технології BeamFlex

Чому Wi-Fi Ruckus кращий? Огляд технології BeamFlex

beamflex.png

BeamFlex – це інтелектуальне комбінування декількох поляризованих антенних елементів в режимі реального часу шляхом запатентованих програмних алгоритмів, що забезпечує високий коефіцієнт підсилення та неповторну продуктивність. Інтелектуальна антена BeamFlex включає в себе до 21 спрямованих антенних елементів, які формують більш ніж 4200 діаграм спрямованості для оптимізації умов прийому даних конкретним клієнтським пристроєм.


Адаптивна антенна технологія компанії Ruckus також включає в себе розробку BeamFlex+ для ще більшого підсилення потужності сигналу. BeamFlex+ – це перехід до більш якісного прийому і передачі даних. Ця технологія надає особливі переваги користувачам мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети та інші пристрої з низькою потужністю сигналу і які постійно змінюють положення в просторі.


Інтелектуальна антенна система BeamFlex повністю відповідає схваленим стандартам і сумісна із будь-яким пристроєм, що є на ринку, які підтримують стандарт 802.11a/b/g/n; система вбудована в усі точки доступу Smart Wi-Fi від компанії Ruckus.


Характеристики

 • Декілька спрямованих антенних елементів з високим коефіцієнтом підсилення
 • Система оптимізації в режимі реального часу
 • Тисячі діаграм спрямованості антени, що оптимізуються запатентованим програмним комплексом, який забезпечує найбільш ефективний шлях проходження сигналу до пристрою клієнту
 • Сумісність із мережами і пристроями клієнтів, які підтримують стандарт 802.11a/b/g/n
 • Безперервне навчання на основі вхідних даних мережевих рівнів 1-7
 • Підсилення потужності сигналу до 6 dBi, усунення перешкод до 15 dB


Переваги

 • Менша кількість точок доступу з більшою зоною покриття і з високою пропускною здатністю, що забезпечують надійне з’єднання з пристроями користувачів
 • Антена, що відновлюється і оптимізується самостійно
 • Усунення перешкод в умовах високої щільності клієнтських пристроїв і точок доступу
 • Збільшення дальності прийому і зони покриття завдяки фокусуванню Wi-Fi сигналів і їхньої спрямованості на пристрій користувача
 • Максимізація продуктивності точки доступу і пристрою користувача
 • Відсутність зон мовчання
 • Поліпшення параметрів прийому і передачі даних з пристроїв з низькою потужністю сигналу і таких, що постійно змінюють своє просторове положення


Як це працює

На відміну від антен, які випромінюють сигнал у всіх напрямках, антена BeamFlex випромінює сигнал у найбільш ефективному напрямку для пристрою, що приймає сигнал. На відміну від фіксованих спрямованих антен, в антенній системі BeamFlex виконується динамічне конфігурування діаграми спрямованості для фокусування в кращому для даного середовища напрямку, посилюючи, таким чином, сигнал.


Інтелектуальна антена BeamFlex керується оптимізуючим пристроєм, який в автоматичному режимі конфігурує діаграми спрямованості при обробці кожного пакету даних, обираючи найбільш сприятливий с точки зору продуктивності і якості зв’язку шлях проходження сигналу, а також оптимальну швидкість передачі даних для кожного пристрою.

beamflex2.png

Ключові переваги

Стійка продуктивність

Завдяки безперервному управлінню якості сигналу, система BeamFlex максимально збільшує швидкість і скорочує кількість помилок передачі даних в мережі Wi-Fi. Система BeamFlex забезпечує стабільну продуктивність бездротової мережі і незмінну пропускну здатність на далекій відстані.


Збільшення дальності прийому сигналу

BeamFlex – це система, яка підсилює і спрямовує Wi-Fi сигнал безпосередньо до пристрою користувача, тому дальність сигналу може збільшуватися в чотири рази в порівнянні з іншими точками доступу Wi-Fi.


Стійке з’єднання

Завдяки спрямованості у різні боки та динамічній адаптації, система BeamFlex обирає найефективніші та надійні шляхи проходження сигналу в кожний момент часу, таким чином зводячи нестійку поведінку мережі Wi-Fi до мінімуму.


Зручне використання поміж інших радіочастотних мереж

Оскільки система BeamFlex фокусує радіочастотну енергію, передаючи її тільки в потрібному напрямку, інтерференція з іншими точками доступу Wi-Fi та пристроями користувачів знижується.


Автоматична адаптація

BeamFlex в режимі реального часу адаптується до змін умов, виконуючи динамічне конфігурування «променю» Wi-Fi сотні раз на секунду. Система спрямовує сигнали в обхід перешкод та інших негативних факторів, які могли б негативно вплинути на продуктивність.


Система BeamFlex ефективним чином дозволяє кожній точці доступу Ruckus створювати потужний спрямований Wi-Fi сигнал в будь-якому напрямку, і в той же час знижує перешкоди для найближчих мереж, пристроїв та інших точок доступу.


Що нового в BeamFlex+

Мобільні пристрої, такі як смартфони та планшети, створюють певну проблему при роботі в бездротовій мережі, а саме – положення пристрою в просторі постійно змінюється. Традиційні мобільні пристрої, такі як ноутбуки, нечасто змінюють положення, оскільки вони використовуються на столі. Зміна положення у просторі незмінно призводить до зміни поляризації радіосигналу з горизонтальної на вертикальну і навпаки. Більшість точок доступу не підтримує справжнє поляризаційне рознесення, що призводить до зменшення потужності сигналу на 75% або до повної втрати сигналу в залежності від положення точки доступу та пристрою користувача.


В системі BeamFlex+ використовується технологія Wireless SmartAntenna компанії Ruckus, яка оптимізує передачу сигналу на мобільний пристрій, з підтримкою справжнього поляризаційного рознесення во всій зоні покриття. В результаті користувач отримує сигнал високої потужності, стабільну пропускну здатність і зручність використання мобільного пристрою, незалежно від його положення в просторі.

beamflex3.png


Поделиться:

назад к списку