+380 44 538-00-06 многоканальный

Підписання 3 дистриб'юторських контрактів із виробниками відеокамер та систем відеоспостереження

Підписання 3 дистриб'юторських контрактів із виробниками відеокамер та систем відеоспостереження

Автор: Пресс-служба Мегатрейд

«Мегатрейд» продовжує вдосконалювати системи безпеки та відеоспостереження в українських компаніях і організаціях, пропонуючи інноваційні та багатофункціональні рішення відомих виробників. Суттєвим кроком в цьому напрямку стало весняне підписання одразу трьох дистриб’юторських контрактів із передовими виробниками відеокамер та систем відеоспостереження.


По-перше, варто відмітити отримання компанією «Мегатрейд» статусу офіційного дистриб’ютора американського виробника хмарних та локальних систем відеоспостереження Eagle Eye Networks. Попри те, що цей виробник пропонує доволі нові рішення на українському ринку, їхній функціонал дійсно вражає. Системи відеоспостереження від Eagle Eye Networks дозволяють записувати відео в хмари у власному дата центрі, при цьому клієнт може підключити будь-яку із майже 2000 різних камер. Процес підключення камери полягає у принципі Plug-n-Play, тобто необхідно розпакувати пристрій, підключити інтернет і все – можна працювати, не купуючи і не встановлюючи жодне додаткове програмне забезпечення.


По-друге, у портфелі компанії «Мегатрейд» з’явився новий виробник відеокамер – молода китайська компанія Milesight. Головною особливістю камер цього виробника є доволі висока продуктивність при відносно низькій вартості. Камери мають високий ступінь антивандального захисту, підтримують кодек h.265, що дозволяє заощаджувати дисковий простір до 50%. Крім того, рішення Milesgiht сумісні із широким спектром обладнання та програмного забезпечення інших виробників.


Наостанок, ще однією значною подією стало підписання дистриб’юторського контракту із компанією Merit Lilin. Це відомий виробник аналогових та IP-відеокамер, записуючих пристроїв та програмного забезпечення, що підтверджує прагнення компанії до забезпечення повного спектру рішень в області IP-спостереження.


«Мегатрейд» запрошує до свого офісу для тестування камер та обладнання для відеоспостереження, а також вже зараз починає приймати замовлення на нове обладнання.


Про «Мегатрейд»

Компанія «Мегатрейд» - найбільший український ІТ-дистрибутор, який спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для створення ЦОД, інфраструктурних та телекомунікаційних рішень. Працюючи з 1996 року «Мегатрейд» є однією з провідних компаній на ринку інформаційних технологій і телекомунікацій. В активі компанії - партнерство з провідними виробниками активного мережного обладнання, телекомунікаційних шаф, кабельних систем, систем гарантованого електроживлення, прецизійного кондиціонування, відеоспостереження і контролю доступу, відеоконференц зв'язку, серверів і систем зберігання даних, альтернативної енергетики та зарядних станцій для електротранспорту, друкованих пристроїв, а також розробниками програмного забезпечення.
Поделиться:

Назад к списку