+380 44 538-00-06 многоканальный

«Мегатрейд» підписав дистрибуторський контракт із виробником Wi-Fi рішень Ruckus Networks

«Мегатрейд» підписав дистрибуторський контракт із виробником Wi-Fi рішень Ruckus Networks

Автор: Пресс-служба "Мегатрейд"

Київ, Україна – компанія «Мегатрейд» - один із крупніших українських IT-дистрибуторів, що спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для побудови IT інфраструктури, підписала дистрибуторський контракт із Ruckus Networks – світовим лідером в області побудови бездротових мереж для операторів зв’язку, готельного сектору та корпоративних замовників.


«Підписання цього контракту суттєво розширить наш портфель рішень активного мережного обладнання. Тепер у наших партнерів є можливість вибирати кращі Wi-Fi рішення для побудови корпоративної мережі. Кінцеві споживачі також не залишаться без уваги, адже рішення Ruckus гарантують стабільну і швидку роботу мережі навіть при підключенні великої кількості пристроїв», - прокоментував підписання контракту Артем Віжуткін, директор з розвитку бізнесу, «Мегатрейд».


«Обладнання компанії Ruckus Networks вирізняється багатьма особливостями на фоні конкурентів, що може перетворитися на додаткову перевагу для споживачів. Зокрема, технологія адаптивних антен забезпечує збільшення дальності поширення сигналу Wi-Fi в декілька разів, знижуючи кількість точок доступу, необхідних для обслуговування будь-якої зони доступу. Крім того, антени з подвійною поляризацією, що обираються динамічно, забезпечують кращий прийом для клієнтів зі слабким сигналом, а також більш стійку роботу з клієнтами. Не варто забувати і про зручне розгортання та просте підключення усієї системи», - виділив основні переваги обладнання Ruckus Андрій Блінов, керівник відділу мережного обладнання та систем безпеки, «Мегатрейд».


«У якості ексклюзивного дистрбутора в України ми обрали саме компанію «Мегатрейд», адже вона має величезний, а найголовніше – успішний досвід у просуванні B2B Wi-Fi рішень. Варто зазначити, що в рамках контракту компанія «Мегатрейд» бере на себе обов’язки з управління ціноутворенням, просування та розвитку партнерської мережі, підтримки актуального складу, а також сервісної підтримки на українському ринку», - зазначив Сергій Трюхан, Ruckus Networks.


Чому Ruckus Networks

Розширена технологія вибору каналу ChannelFly - дозволяє підвищити продуктивність бездротової мережі шляхом динамічного перемикання клієнта на канал з кращою якістю зв'язку;


SmartCast - складна система, спеціально розроблена для максимального збільшення надійності і продуктивності чутливих до затримок додатків;

Технологія адаптивних антен BeamFlex - інтелектуальні і компактні системи адаптивних антен створюють оптимальні діаграми спрямованості для кожного пристрою;


Converged Wireless - розширення точкою доступу традиційного Wi-Fi, включаючи такі технології, як LTE, BLE, ZigBee;


Mesh-мережі і технологія SmartMesh - в Mesh-мережах окремі точки доступу підключені один до одного бездротовим способом;


Visual Connection Diagnostics - швидке і просте усунення неполадок і вирішення проблем з клієнтом.


Про компанії

Про компанію «Мегатрейд»


Компанія «Мегатрейд» - найбільший український IT-дистрибутор, що спеціалізується у проектному забезпеченні усього комплексу обладнання для створення ЦОД, інфраструктурних та телекомунікаційних рішень. Працюючи з 1996 року, «Мегатрейд» є однією з провідних компаній на ринку IT і телекомунікацій.


В активі компанії «Мегатрейд» - партнерство з провідними виробниками активного мережного обладнання, телекомунікаційних шаф, кабельних систем, систем гарантованого електроживлення, прецизійного кондиціювання та відеоспостереження, серверів та систем збереження даних, альтернативної енергетики та зарядних станцій для електротранспорту, систем друку та рішень з документообігу, а також розробниками програмного забезпечення.


Ruckus Networks – це американська компанія, що належить групі компаній Arris. Злиття відбулось наприкінці 2017 року. Наразі компанія активно займається розробкою та виробництвом Wi-Fi рішень для операторів зв’язку і корпоративних замовників: точки доступу Wi-Fi, мережні комутатори, програмне забезпечення та сервіси SaaS, управління системою і контроль та інше. Обладнання Ruckus Networks активно встановлюється та успішно експлуатується по всьому світу на різних ринках споживачів: в готелях, на великих спортивних спорудах та стадіонах, в аеропортах, госпіталях, навчальних закладах, багатоквартирних будівлях, загальнодоступних місцях, на об’єктах малого та середнього бізнесу та в інших галузях.


Більше про компанію Ruckus ви можете дізнатись за посиланням. Звертайтесь до нас за електронною адресою: ruckus@megatrade.ua.


Більше інформації: ruckus@megatrade.ua


Сервісний центр: service@megatrade.ua


Більше новин: www.facebook.com/megatrade
Поделиться:

Назад к списку