+380 44 538-00-06 многоканальный

Отримай 5 років гарантії на будь-які трьохфазні ДБЖ Delta

Отримай 5 років гарантії на будь-які трьохфазні ДБЖ Delta

Участники акции:
Акционная продукция: Трехфазные ИБП Delta


Період: з 25 березня по 30 червня 2019 року


Деталі: Для отримання 5 років гарантії на трьохфазні ДБЖ Delta клієнту необхідно проводити регламентне ТО обладнання кожні півроку з моменту придбання обладнання. Вартість проведення ТО розраховується індивідуально, в залежності від моделі пристрою. Потрібно дотримуватися рекомендацій, які дають інженери Сервісного Центру «Мегатрейд» під час проведення регламентного ТО, згідно акту технічного стану.


Бажаєте отримати 5 років гарантії на трьохфазні системи ДБЖ Delta замість 1 року? Не проблема, адже завдяки Сервісному Центру «Мегатрейд» можливе навіть таке!


Будь-яке обладнання, навіть найнадійніше, потребує своєчасного догляду професіоналів. Для підтримки правильної роботи будь-якої трьохфазної системи необхідно своєчасно проводити регламентне ТО, виконувати заміну витратних матеріалів та запчастин, які вже вичерпали свій ресурс. Іншими словами, ТО потрібно проводити незалежно від того, потрібна гарантія чи ні. Але якщо воно буде проводитись інженерами Сервісного Центру «Мегатрейд», ми готові гарантувати працездатність системи живлення Delta до 5 років. І готові навіть нести за це відповідальність у вигляді безкоштовного ремонту, якщо клієнт дотримується графіку проведення ТО і виконує рекомендації інженерів Сервісного Центру «Мегатрейд».


Поделиться:

назад к списку