+380 44 538-00-06 многоканальный

DEPS

Компанія DEPS заснована в 1991 році і на сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке бере реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку. Компанія не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня.


Компанія DEPS сприяє іншим підприємствам та компаніям у розвитку їхнього бізнесу, застосовуючи сучасні інформаційні технології. Протягом всього часу діяльності компанія безперервно розширює спектр обладнання, що постачається, інтегруючи окремі високотехнологічні компоненти в комплексі рішення.


З 2013 року компанія DEPS є партнером американського виробника Wi-Fi обладнання Ruckus Networks. Одним з наймасштабніших проектів на базі рішень Ruckus Networks безумовно є побудова Wi-F-мережі на території торгівельного центру "Барабашово" у Харкові. Це крупніший оптово-роздрібний торгівельний центр у Східній Європі. Площа об'єкту привищує 75 гектарів та вміщує більш ніж 18 000 торгових та складських приміщень та щоденний наплив від 100 до 200 тисяч відвідувачів.ГАЛЕРЕЯБренды