+380 44 538-00-06 многоканальный

Запрошення на участь у вебінарі від Synology

Запрошення на участь у вебінарі від Synology

Шановні партнери Synology,


Програма Synology Partner Online Training (SPOT) запрошує вас на безкоштовні вебінари, які допомагають розширити ваші знання з обладнання, технологій та рішень Synology.


Вебінари Synology містять онлайн презентації нових рішень, технічні консультації, демонстрації функціоналу обладнання і пропонують інтерактивне спілкування. Під час вебінару ви зможете задати цікаві для вас питання і отримати на них відповіді в режимі онлайн.Вебінар в грудні:

Тема: Active Backup for Business

Дата: 11.12.2018

Час: 11:00 за київським часом

Тривалість: 45 хвилин

Реєстрація: за посиланнямЦей вебінар фокусується на рішенні Synology Active Backup for Business. Під час вебінару ви ознайомитесь із багатьма функціями інтуїтивного рішення Active Backup for Business, а фахівці Synology покажуть, чому ви в майбутньому більше не повинні відмовлятися від даного додатку в вашій компанії. Ви також отримаєте поради та цінну інформацію про налаштування. В той же час ви отримаєте відповіді на тематичні питання. Зараз у вас є можливість використовувати Active Backup for Business безкоштовно і без ліцензій на вашому NAS. Зареєструйтесь прямо зараз.


Увага: для участі у вебінарі спочатку необхідно створити обліковий запис Synology, а потім зареєструватися на вебінар.


Поделиться:

назад к списку