+380 44 538-00-06 многоканальный

Висока якість зображення камер Milesight у різних середовищах застосування

Висока якість зображення камер Milesight у різних середовищах застосування

Як ефективний засіб безпеки, мережеві камери широко використовуються в різних середовищах. А у деяких середовищах із особливими вимогами від продуктивності мережевих камер значною мірою залежить якість та ефективність спостереження. Наприклад, залізничні станції, які зазнають значної вібрації під час руху потягу. Крім того, існують інші ризики – зокрема, потрапляння вологи чи вандалізм. Ось чому мережеві камери Milesight вважаються ідеальним рішенням для різноманітних середовищ. Вібрація, вандалізм та вплив рідини не є проблемою для роботи мережевих камер Milesight.


Надійна антивібраційна продуктивність

Дотримуючись правил транспортування стандартів EN50155, мережева камера Milesight може запропонувати спеціальні функції для захисту системи від факторів навколишнього середовища, таких як висока/низька температура, удари, вібрація і скачки напруги.


Захищений всепогодний корпус

Завдяки захисту від рідини та ударів тяжкими предметами, камери Milesight підходять майже для будь-яких середовищ. Підтримуючи клас захисту IP67, мережеві камери Milesight можуть досягти максимальної продуктивності, незважаючи на складні середовища, такі як вологість і бризки води.


Міцний антивандальний захист

Вандали часто намагаються пошкодити ваші камери? Із мережевими камерами Milesight, які підтримують рівень захисту IK10, ви зможете забути про подібні проблеми назавжди. Вони достатньо міцні, щоб витримати зовнішні пошкодження для захисту електрообладнання.


Якщо вас зацікавили високотехнологічні рішення від компанії Milesight, звертайтесь до нас за прорахунком на адресу: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку