+380 44 538-00-06 многоканальный

Служба Synology C2 Backup тепер доступна користувачам по всьому світу

Служба Synology C2 Backup тепер доступна користувачам по всьому світу

Хмарне рішення C2 Backup спочатку створювалось у відповідь на зростаючий попит європейських клієнтів на безпечні та високо інтегровані хмарні рішення для резервного копіювання. Відтепер завдяки цьому сервісу копії важливих даних, які зберігаються на Synology NAS по всьому світу, також зберігаються і в загальноєвропейському хмарному сховищі Synology для використання в цілях аварійного відновлення.


Synology C2 Backup пропонує два плани в залежності від різноманітних вимог користувачів.


C2 Backup. Усі ваші важливі данні можуть бути втрачені через збій в роботі обладнання, людський фактор або будь-яку іншу непередбачувану ситуацію. Synology C2 Backup забезпечує доступність даних в хмарному середовищі. За незначну абонентську платню ви отримуєте широкі можливості захисту вашої інформації: налаштування розкладу резервного копіювання, підтримку історії декількох версій даних, деталізоване відновлення на рівні файлів, доступ до всього функціоналу з різноманітних операційних систем, включаючи DSM.


C2 Disaster Recovery. Захищені файлові протоколи SMB/AFP/File Station/FTP використовуються для критично важливих бізнес-процесів. Ви можете забезпечити безперервність роботи бізнесу за допомоги реплікації важливих даних на хмарний сервіс Synology C2, зі зручним налаштуванням, що не потребує витрат на обслуговування фізично видаленого сховища. У випадку збою вашого локального сервера ви можете активувати службу C2 Disaster Recovery вручну, це дозволяє забезпечити безперервність роботи файлових протоколів SMB/AFP/File Station/FTP.


Synology захищає дані в будь-якому місці

Найкращі інвестиції. Після купівлі NAS в якості файлового серверу для додаткового захисту даних все одно існує ризик їхньої втрати через помилки пристрою, людський фактор та інші непередбачувані випадки. Synology C2 пропонує користувачам NAS-серверів доступ до даних на хмарному сервісі, забезпечуючи безперервну роботу бізнесу.


Оптимізований інтерфейс користувача. Вам не потрібні додаткові навички для роботи із Synology C2 завдяки ідентичному із DSM інтерфейсу користувача і послідовності дій. Інтуїтивний дизайн і графічне представлення даних забезпечує максимально просту і доступну роботу із сервісом.


Професійне збереження і захист даних. Synology є експертом в області надійного збереження даних і надання сервісів для захисту інформації. Компанія володіє величезним досвідом розробки і реалізації рішень для домашніх і корпоративних користувачів: від приватної хмари до потужних ІТ інструментів для бізнесу. Наразі компанія готова запропонувати новий рівень захисту – хмарний сервіс Synology.


Якщо вас зацікавило це рішення, звертайтесь до нас за адресою sales@megatrade.ua  або за телефоном +380 44 538-00-06.


Поделиться:

назад к списку