+380 44 538-00-06 многоканальный

Система пожежної сигналізації від Bosch

Система пожежної сигналізації від Bosch

Співробітники Bosch піклуються про вашу безпеку. Досвід понад 80 років у виробництві пожежної сигналізації дозволяє пропонувати інтелектуальні продукти та рішення, створені не тільки для безпеки, але й швидкого та ефективного рятування людських життів.


Усі продукти Bosch можна легко поєднувати та використовувати окремо

Компанія Bosch пропонує продукти та рішення, які вирізняються надійністю, гнучкістю та можливістю підлаштовуватися під індивідуальні потреби клієнта. Модульний підхід компанії забезпечує ефективну пожежну безпеку при максимальній гнучкості. Усі продукти Bosch можна як легко поєднувати, так і використовувати окремо; ви можете створити комплексне рішення, використовуючи компоненти одного виробника. Системи пожежної сигналізації від Bosch адаптуються до ваших індивідуальних потреб, відповідають усім вимогам для застосування на малих та середніх об’єктах.


technologies-reliability_res_640x360.jpg


Вірогідність виявлення

Ми переконані, що найбільш раннє та точне виявлення вогню є найважливішою характеристикою системи виявлення пожеж. В компанії Bosch прагнуть до того, щоб ви могли довіритись їм, саме тому при розробці сповіщувачів використовуються найсучасніші технології.


  • Функція інтелектуальної обробки сигналу (ISP): алгоритм для вірогідного виявлення та розпізнавання реальних пожеж і помилкових тривог
  • Технологія Dual Ray: підвищений рівень вірогідності
  • Функція eSmog надійне виявлення та постійний контроль електромагнітного шуму

technologies-video-based_res_640x360.png


Відеовиявлення пожежі

Серія AVIOTEC – це нове покоління можливостей з виявлення небезпеки. Технологія базується на унікальній, підтвердженій науковими дослідженнями фізичній моделі виявлення. Вона дозволяє виявляти пожежі та прогнозувати поведінку, знижуючи кількість помилкових тривог і час реагування, що так допомагає не допустити розповсюдження загроз. Сучасні пожежні сповіщувачі зазвичай встановлюються на стелі. Якщо пожежа виникає на рівні полу, дим повинен дійти до сповіщувача, розташованого на стелі. Тому час виявлення настільки залежить від висоти стелі. Серія AVIOTEC виявляє полум’я та дим, тим самим забезпечуючи надійне виявлення пожежі за декілька секунд, особливо у приміщеннях з високими стелями.


technologies-smart-safety-link_res_640x360.jpg


Інтегрована система пожежної сигналізації та мовленнєвого сповіщення

Smart Safety Link – найнадійніший та безпечний спосіб об’єднання систем пожежної сигналізації та мовленнєвого сповіщення. Всі системи відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та функціональних можливостей, забезпечуючи повну гнучкість та можливість розширення. Smart Safety Link легко підтримує багатоетапну евакуацію для ефективного та раціонального вирішення екстремальних ситуацій.


Якщо вас зацікавили рішення від Bosch, звертайтесь до нас за електронною адресою: security@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку