+380 44 538-00-06 многоканальный

Що потрібно знати про проектування та впровадження Cisco SD-Access

Що потрібно знати про проектування та впровадження Cisco SD-Access

Запрошуємо вас прийняти участь у віртуальному семінарі для партнерів Cisco. Цей семінар орієнтовано на технічних спеціалістів компаній-партнерів Cisco.


Детальна інформація:

Технологія Cisco SD-Access призначена для суттєвого спрощення забезпечення сегментації та експлуатації корпоративної локальної мережі, а також пропонує замовникам безліч додаткових переваг. Проте для того, щоб замовники змогли дійсно оцінити цю технологію, вкрай важливо з усією відповідальністю підійти до процесу проектування мережної фабрики SD-Access та її подальшому впровадженні. Тут можуть з’являтися певні нюанси і особливості, які завжди важко передбачити, але якщо на них не зважати уваги, вони можуть значно ускладнити як впровадження SD-Access, так враження від інноваційної технології.


Фахівці Cisco будуть ділитися своїми рекомендаціями та розкажуть про основні особливості і вимоги, які варто враховувати партнерам Cisco на ключових етапах проекту, який використовує технологію SD-Access. Під час цього вебінару ви зможете отримати відповіді на основні теми:


  • Які є варіанти і дизайни інтеграції SD-Access до існуючої корпоративної мережі?
  • Де варто розміщувати та як підключати основні ресурси, необхідні для роботи SD-Access (Cisco DNA-Center, NTP, DNS, DHCP, Microsoft AD, Cisco ISE, Cisco WLC)?
  • Яка рекомендована послідовність розгортання і налаштування DNA-Center?
  • Яка рекомендована послідовність розгортання і налаштування Cisco ISE?
  • Як найефективніше використовувати механізм LAN Automation для виявлення і підключення нових пристроїв до фабрики?
  • Які вимоги і особливості впровадження бездротової локальної мережі Cisco в межах фабрики SD-Access?


Доповідачі: Денис Коденцев, інженер-консультант

Віктор Платов, інженер-консультант

Коли: вівторок, 26 червня 2018р., 11:00-13:00

Місце проведення: Webex

Рівень сесії: advanced

Реєстрація: http://cisco.cvent.com/d/4gqq5h/4W


Цей семінар є частиною програми віртуальних семінарів для партнерів Cisco – Partner Interactive Webinars (PIW). Семінари проходять російською мовою. В рамках PIW плануються як технічні семінари, так і семінари, присвячені партнерським програмам та інструментам, а також семінарі, що розраховані на спеціалістів з продажів. Середня тривалість – 1-1.5 годин.


Поделиться:

назад к списку