+380 44 538-00-06 многоканальный

Серія комерційних гучномовців преміум-класу LB20

Серія комерційних гучномовців преміум-класу LB20

Серія LB20 – це нове поповнення в сім’ї комерційних гучномовців Bosch для використання всередині приміщень та ззовні. Серія LB20 відрізняється акустичною та естетичною сумісністю з іншими моделями Bosch та має інноваційні характеристики, які дозволяють ефективно задовольнити реальні потреби спеціалістів з установки та кінцевих споживачів, а саме – зручність при установці, унікальна якість звуку Bosch та неймовірна універсальність.


Інновації

Серія LB20 комерційних гучномовців преміум-класу від Bosch для зовнішнього та внутрішнього застосування відрізняється простотою установки та ексклюзивною якістю звуку від Bosch. Крім того, серія LB20 була розроблена спеціально для розподілених звукових систем – саме тому вона настільки компактна та економічна. Всі моделі містять розроблені компанією Bosch компоненти для чудової якості звуку, лаконічного дизайну, міцності та надійності для широкого спектру застосувань як ззовні, так і всередині приміщень.

features~1_res_640x360.jpg

Нова інноваційна система для установки на стіну буквально спрощує процес, тому він стає швидшим та простішим, ніж будь-коли. Встановіть настінний кронштейн та сховайте кабель всередині, потім встановіть пластикову кришку для захисту настінного кронштейну. Нарешті, просто надягніть гучномовець з готовою проводкою і налаштованим кріпленням на настінний кронштейн та зафіксуйте його.


Всі моделі сертифіковані та мають відповідність вимогам класу IP54 по стійкості до атмосферного впливу; а 5,25-дюймові моделі і подвійні 10-дюймові сабвуфери доступні у стійких до атмосферних впливів версіях відповідно до класу IP65.


Переваги

  • Вирізняється унікальними функціями, які повністю відповідають вимогам підрядників, спрощують установку, заощаджують час та підвищують продуктивність системи
  • Неймовірна якість звуку Bosch із контрольованим звуковим покриттям забезпечує концентровану трансляцію фонової музики і передачу чітких повідомлень
  • Чудово підходить для використання в барах, клубах і ресторанах

new_wall_mount_system_res_640x360.jpg

Області застосування

Компактні та виключно надійні гучномовці серії LB20 ідеально підходять для барів, ресторанів, терас, магазинів роздрібної торгівлі, холів та вестибюлів в готелях, зон біля басейнів, зон відпочинку та очікування в аеропортах, фітнес-клубів, храмових комплексів, мистецьких центрів та інших подібних приміщень.


4-дюймові, 5,25-дюймові та 8-дюймові двосмугові моделі серії LB20 з відповідним подвійним 10-дюймовим сабвуфером доступні в білому і чорному кольорах. Ви також можете пофарбувати їх в тон інтер'єру приміщення. Крім того, доступні версії трансформатора для систем постійної напруги.


Якщо вас зацікавило рішення від Bosch, звертайтесь до нас за електронною адресою: security@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку