+380 44 538-00-06 многоканальный

Ricoh придбав японську компанію LAC

Ricoh придбав японську компанію LAC

Компанія Ricoh оголосила, що досягнуто офіційної угоди щодо придбання корпорації LAC -- розробника технології струминного друку на великих тривимірних поверхнях (наприклад, на кузовах легкових або вантажних автівок чи летальних апаратів, на шинах і скляних пляшках).


Керівництво Ricoh розраховує, що це придбання зміцнить її позиції на ринку промислового друку, який є одним з трьох основних напрямків розвитку компанії. Згідно з умовами угоди, передачу акцій завершено 31 жовтня 2018 року.


LAC, заснована в 1983 р., розробила унікальну технологію нанесення високов’язких чорнил з відстані до 100 мм, що дає змогу наносити зображення безпосередньо на тривимірні об’єкти. Компанія розробляє, виробляє, продає та обслуговує системи промислового друку для фарбування автомобілів, балонів зі скрапленим газом тощо.


У лютому 2018 р. Ricoh анонсувала нову стратегію розвитку, основна мета якої -- розширити клієнтську базу за рахунок збільшення портфеля рішень для друку. Впродовж 40 років Ricoh займається розробкою технологій струменевого друку, які сьогодні вийшли далеко за рамки офісного сегмента та широко застосовуються в комерційній і промисловій сферах. Активно розвиваються напрямки прикладного друку і друку на прозорих матеріалах.


Інвестиція в LAC є частиною плану розвитку Ricoh та черговою ланкою в лінійці стратегічних придбань. Об’єднавши унікальну технологію LAC та власні досягнення в розробці систем формування та обробки зображень, Ricoh запропонує клієнтам нові продукти. Крім того, Ricoh планує через власну міжнародну дилерську мережу вивести рішення LAC на нові зарубіжні ринки.


Поделиться:

назад к списку