+380 44 538-00-06 многоканальный

RackStation RS818+/RS818RP+ від Synology

RackStation RS818+/RS818RP+ від Synology

Високопродуктивний сервер NAS із корпусом 1U і можливістю установки в стійку для малого та середнього бізнесу.


Synology RackStation RS818+/RS818RP+ поставляється з чотирьохядерним процесом, механізмом апаратного шифрування AES-NI, чотирма LAN-портами 1GbE, а також додатковою підтримкою мережевої карти 10GbE. Ця система являє собою високопродуктивне і масштабоване рішення для зберігання даних, яке дозволяє обмінюватися файлами з різних платформ, виконувати централізоване резервне копіювання даних, а також захищати критично важливі ресурси.


Технічні особливості рішення:

  • Чотирьохядерний процесор 2,4 ГГц
  • Пам'ять 2 ГБ DDR3, до 16 ГБ
  • Послідовне читання понад 1099 Мб/с1
  • До 8 дисків із модулями розширення RX4182

Висока надійність в роботі

Сервери RS818+ і RS818RP+ оснащені чотирма LAN-портами 1GbE для підтримки Link Aggregation ті аварійного перемикання. Підтримка технології Synology High Availability забезпечує надійну роботу кластера активних/пасивних серверів для онлайн-доступу до даних і службам. Крім того, сервер RS818RP+ володіє резервним джерелом живлення, що підвищує безперервність роботи.


Сертифіковане рішення віртуалізації систем зберігання

Система зберігання даних Synology iSCSI підтримує більшість рішень віртуалізації для підвищення ефективної роботи за допомоги звичайного інтерфейсу керування. Інтеграція VMware vSphere 6 і VAAI допомагає розвантажити операції звертання до пристрою зберігання і оптимізувати обчислювальну потужність. Підтримка технології Windows Offloaded Data Transfer (ODX) підвищує ефективність передачі даних і швидкість їх переміщення. Підтримка сервісу OpenStack Cinder перетворює вашу систему Synology NAS на компонент блочного сховища.


Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію про RackStation RS818+/RS818RP+ від Synology, залишайте запити за адресою sales@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку