+380 44 538-00-06 многоканальный

RackStation RS2818RP+ від Synology

RackStation RS2818RP+ від Synology

Масштабована система NAS зі сховищем великого обсягу для використання в якості централізованого зберігання резервних копій або файлового сервера – для підприємств малого та середнього бізнесу.

Система зберігання із масштабуванням за необхідністю

RS2818RP+ — це ідеальне рішення для зберігання даних для підприємств малого та середнього бізнесу, яке забезпечує високу гнучкість, можливість розширення ємкості зберігання, збільшуючи пам'ять та підтримку мережевих карт з високою швидкістю передачі даних. Вона ідеально підходить для зберігання резервних копій в організаціях з розподіленою структурою. Крім того, система може використовуватися в якості централізованого файлового сервера або сховища резервних копій з робочих станцій співробітників в організаціях, що розвиваються.


Головні технічні особливості:


  • Чотирьохядерний процесор 2,1 ГГц
  • Пам'ять 4 ГБ DDR4 UDIMM (з можливістю розширення до 64 ГБ)
  • 4 порти 1GbE, можливе підключення мережевої карти 10GbE
  • Форм-фактор 3U, 16 відсіків для дисків SATA

Система RS2818RP+ містить вбудовані додатки для резервного копіювання, які забезпечують захист важливих даних на будь-якому пристрої за допомоги інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу і надійних технологій зберігання даних.


Active Backup for Server. Безагентне рішення для резервного копіювання захищає дані на серверах з OC Windows і Linux через SMB і Rsync. Це дозволяє звести до мінімуму витрати на розгортання і управління.


Hyper Backup. Ефективне резервне копіювання даних в локальну загальну папку, іншу систему Synology NAS, на зовнішній пристрій, сервер rsync або до загальнодоступної хмарної служби гарантує безпеку даних.


Резервне копіювання даних. Захист ПК за допомоги Cloud Station Backup. Зручне рішення для резервного копіювання даних з комп’ютера macOS в Synology NAS за допомоги Time Machine.


Active Backup for Office 365/ G Suite. Локальне рішення резервного копіювання, оснащене централізованою панеллю керування. Оптимізація використання сховища завдяки створенню одиничних екземплярів і технології дедуплікації на рівні блоків.

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію про RackStation RS2818RP+, залишайте запити за адресою sales@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку