+380 44 538-00-06 многоканальный

Рішення для відеоспостереження від Milesight гарантують безпеку в аеропорті Jackson

Рішення для відеоспостереження від Milesight гарантують безпеку в аеропорті Jackson

Повний комплекс рішень від Milesight, включаючи професійні мережні камери та Central Management System CMS, були встановлені у VIP терміналі міжнародного аеропорту Jacksons. Цей термінал часто використовується для зустрічі важливих посадовців Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва, саме тому його безпека повністю гарантується професійними та багатофункціональними рішеннями компанії Milesight.


2.png


Передумови

У 2018 році Папуа-Нова Гвінея була місцем проведення зустрічей у форматі Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Національна корпорація аеропортів погоджується із принципами роботи Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва та основними положеннями відносно Стратегії Безпеки, що до них висуваються.


Виклики

У зв’язку з високими вимогами до безпеки та моніторингу для VIP делегатів Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва, VIP термінал міжнародного аеропорту Jacksons повинен був забезпечити максимальний перегляд усієї області та детальні зображення для чіткого спостереження за ситуацією. Більш того, для організації безпеки у VIP терміналі було потрібне просте у використанні та потужне рішення. Саме тому вибір був зроблений на користь продуктів Milesight.


3.png


Рішення

Різноманітні мережні камери разом із Milesight CMS забезпечили потужну лінію захисту для VIP терміналу. На відкритому середовищі переважно встановлювались моторизовані H.265+ Pro Bullet мережні камери та H.265+ PoE Speed Dome мережні камери, в той час як в приміщеннях переважно використовувались моторизовані H.265+ Pro Dome мережні камери.


5-мегапіксельні зображення високої чіткості та якості

Отримання деталізованих зображень високої якості – це дуже важливо для контролю ситуації. Мережні камери пропонують якісні зображення навіть при мінімальному освітленні. Саме тому, мережеві камери 5 МП стали «очима» VIP терміналу незалежно від складних умов освітлення. Відтепер жодна деталь не буде пропущена!


Просте у використанні та потужне рішення

Простота у використанні завжди високо оцінюється. Зручна інсталяція, невибагливий дизайн рішення, додаткові функції, як підтримка PoE та легко зрозумілий інтерфейс – все це гарантує позитивний користувальницький досвід. А завдяки Milesight CMS та таким провідним технологіям, як PTZ, моторизовані лінзи, P-Iris, Smart IR II, 140dB Super WDR, видимість при 0.001lux та інші, гарантують повну надійність із рішенням від Milesight.


6.png


Результат

Зустрічі у форматі Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Папуа-Новій Гвінеї були успішно проведені. Milesight забезпечив повний захист та надійність заходу у міжнародному аеропорту Jacksons. Рішення і надалі продовжує виконувати свої функції, забезпечуючи захист території аеропорту. Якісне зображення, зручність у використанні, потужні функції – все це запорука надійності та ефективності роботи рішень від Milesight.


Поделиться:

назад к списку