+380 44 538-00-06 многоканальный

Приємні знижки на Cisco HyperFlex версії 3.0

Приємні знижки на Cisco HyperFlex версії 3.0

Компанія Cisco System повідомляє про доступність рішень для побудови гіперконвергентної сервер-сторедж платформи Cisco HyperFlex версії 3.0 із гіпервізором Vmware або Microsoft Hyper-V.


Додаткові знижки до стандартної партнерської програми:


  • Бандли SmartPlay HX – додаткова знижка 3% до стандартної програми
  • Звичайні (a la carte) конфігурації HX – знижка краще на 4%

Коли це використовується?

  1. При будівництві віртуалізованої інфраструктури на VMware або Microsoft Hyper-V. Потрібні сервери, комутатори і системи збереження. HyperFlex – це кластер UCS, в якому є всі 3 компоненти.

  2. При будівництві мережі і впровадженні рішення з управління і засобів кібер-безпеки. Для всіх додатків управління та безпеки, включаючи управління FirePower, StealthWatch, Prime, AMP, ESA, WSA, віртуальні ASA тощо, потрібні сервери із гіпервізором. Але 1 сервер – це ризик залишитися без жодних інструментів, якщо він вийде з ладу. Проте є проста відповідь: кластер HyperFlex до блоку безпеки – це і сервери, і сховище логів, аналітика та інше. Кластер відмовостійкий, а це свідчить про надійність та ізольованість платформи для безпеки мережі і ЦОД.

  3. Коли вже є мережа віртуалізації, але є необхідність у більш сучасному сховищі і можливості оновити сервери. HyperFlex може бути заміною, яка пропонуватиме і сховище, і нові процесори, і мережу для серверів 10/40Ge.

  4. При плануванні впровадження рішення зі сховищем даних AllFlash (SSD/NVMe) для прискорення власних баз даних. Cisco HyperFlex – це затверджена платформа для Oracle, SQL та інших БД. Кластер може бути AllFlash.

  5. При впроваджені рішення VDI (віртуальні робочі місця) або відділення платформи з офісними додатками від ландшафту бізнес-критичних систем. HyperFlex забезпечує цілісну масштабовану платформу навіть для невеличких впроваджень на 2 сервери з мережею 1Гбіт.


Поделиться:

назад к списку