+380 44 538-00-06 многоканальный

PRAESENSA - нова система оповіщення

PRAESENSA - нова система оповіщення

PRAESENSA – це нова повнофункціональна система мовного та аварійного оповіщення, яка має IP підключення. Ця система поєднує в собі багато переваг, таких як висока гнучкість і масштабованість, інноваційні багатоканальні підсилювачі з інтелектуальним розподілом потужності для зменшення витрат, відмовостійкість системи завдяки вбудованому резервуванню. PRAESENSA буде доступна з липня 2018 року.


Особливості системи

Безпечна IP-інфраструктура

Усі компоненти системи підключені до мережі, що забезпечує найвищу гнучкість та масштабованість від малих централізованих до великих децентралізованих систем. Архітектура Bosch OMNEO* підтримує звукову мережу DanteTM, протоколи AES67 та AES70.


Ефективне використання енергії

Новітня багатоканальна архітектура підсилювання з інтелектуальним розподілом потужності на виходах підсилювача та вбудований резервний канал суттєво покращують ефективне використання наявної потужності незалежно від навантаження гучномовця в кожній зоні. В результаті потребується менше підсилювачів, що дозволяє заощаджувати до 50% на енергії.


Найвища доступність системи

PRAESENSA пропонує спеціальні функції для забезпечення найвищого рівня безпеки даних та повної резервної копії мережевих каналів із інтелектуальною інтеграцією функцій та резервних копій.


Повнофункціональність системи

PRAESENSA – це проста система, що відповідає стандарту EN 54-16 та легко адаптується до змінених потреб. Вона пропонує повний контроль звучання для кожної зони, що дозволяє створити необхідне оточення для будь-якого бізнесу.


Підключення всіх точок

Компанія Bosch є надійним партнером із більш ніж 90-річним досвідом роботи. Зараз Bosch пропонує систему на базі PRAESENSA, рішення, яке з’єднує всі точки та створює нові стандарти.


Якщо вас зацікавило це рішення, або у вас виникли питання, звертайтеся за адресою security@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку