+380 44 538-00-06 многоканальный

Повноцінне рішення для розпізнавання номерів транспортних засобів всього за $858

Повноцінне рішення для розпізнавання номерів транспортних засобів всього за $858

Камери із функцією розпізнавання номерів транспортних засобів – це особливий тип камер відеоспостереження, розроблені для розпізнавання цифр та літер номерних знаків припаркованих транспортних засобів, або тих, що рухаються. Вони були розроблені із вбудованим алгоритмом, який чудово виконує свої функції навіть під час високої швидкості, поганої погоди або відблисків фар. Проектування системи відеоспостереження для нагляду за дорожнім рухом та розпізнавання номерних знаків є більш технологічним процесом, ніж проектування традиційної системи відеоспостереження.

1.gif

Що таке функція розпізнавання номерів транспортних засобів

Розпізнавання номерних знаків – це технологія, яка використовує оптичне розпізнавання символів для читання номерів транспортних засобів. Процес розпізнавання полягає у фотографуванні номерного знаку, після чого завдяки серії спеціальних алгоритмів відбувається конвертація зображення у звичний для нас формат із цифр та літер.


Розпізнавання номерних знаків від Milesight

Мережеві камери виробництва компанії Milesight пропонують вбудовану функцію розпізнавання номерів транспортних засобів, при тому що найдоступніша камера коштує лише $858 – мережна камера LPR H.265+. Камери Milesight з цією функцією автоматично виокремлюють та розпізнають номери у режимі реального часу та аналізують їх відповідно до певного списку, після чого відбувається необхідна дія, наприклад, сигнал тривоги, якщо номерний знак знаходиться у чорному списку.

3.gif

Завдяки вбудованій системі аналізу відео, мережні камери Milesight можуть виявляти та розпізнавати номери автомобілів, що рухаються на швидкості до 120 км/год. Точність розпізнавання сягає 95%. Крім того, мережні камери Milesight можуть бути сумісними із CGI та VMS інших виробників.


Дорожні рішення

Мережні камери Milesight ідеально підходять для дорожніх рішень. Камери виявляють та розпізнають номерні знаки, після чого вони заносяться в спеціальний реєстр, з якого можна з легкістю імпортувати усі дані. Всередині камер є функція створення чорного списку та контроль відкриття шлагбауму відповідно до списку номерів. Таким чином, ці камери ідеально підходять для відеоспостереження за дорожнім рухом, паркування автомобілів і розпізнавання номерних знаків.

4.png

Якщо вас цікавлять рішення Milesight, звертайтесь до нас за електронною адресою: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку