+380 44 538-00-06 многоканальный

Повнофункціональна автоматична smart камера від Milesight лише за $900

Повнофункціональна автоматична smart камера від Milesight лише за $900

Leading-edge H.265 Compression.png

23x/30x H.265+ PoE Speed Dome Network Camera від Milesight здатна задовольнити усі вимоги до обладнання для відеоспостереження, проте, вона значно вирізняється поміж усіх інших камер виробників-конкурентів, а саме – ціною. Лише за $900 ви можете отримати повнофункціональний пристрій, оснащений наступними функціями та можливостями:


0.002Lux Ultra Low-light


Ця камера зі світлодіодним випромінюванням здатна забезпечувати високу деталізацію кольорових зображень навіть в умовах слабкого освітлення, досягаючи 0.002Lux (Колір) або 0Lux (Ч/Б), і ближнього інфрачервоного світла без додаткового освітлення.


140dB Super WDR


Технологія WDR на базі датчика дозволяє камері Milesight записувати найменші деталі зі справжнім відтворенням кольору навіть при екстремальних умовах заднього світла та високої контрастності.

poe-spd.png

PoE для більш зручної інсталяції


Milesight 23x/30x H.265+ PoE speed Dome Network Camera відповідає стандартам PoE IEEE 802.3at, який забезпечує живлення камери під час потокового відео/аудіо/даних через один кабель. Це спрощує встановлення, значно усуває необхідність у тривалому обслуговувані, а також гарантує практично безпроблемний процес установки.


23x/30x оптичний зум


Milesight 23x/30x H.265+ PoE Speed Dome Network Camera була розроблена для того, щоб споживачі мали можливість насолоджуватись перевагами швидких лінз 5~117mm @F1.5~F3.5/ 4.7~141mm @F1.5~F4.0 TAMRON. 23x/30x оптичний зум дозволяє користувачам наближати зображення до віддалених об’єктів без втрати якості.

5mp.png

Висока роздільна здатність до 5 МП


Ця камера забезпечує чіткі зображення до 5 МП Висока, збільшуючи об'єкти на відстані і надаючи користувачам можливість перегляду відео з високою роздільною здатністю.

autotracking-speeddome.png

PTZ Auto Tracking


Якщо задіяти цю функцію, камера Milesight завдяки механізмам двигуна може відстежувати рухомий об’єкт та гнучко регулювати стан масштабування відповідно до відстані об’єкта за допомогою потужної можливості оптичного зуму. Таким чином, об’єкт буде збільшений до відповідного розміру та вказаний в межах екрану, що гарантує надійне автоматичне спостереження за об’єктом у режимі реального часу.


Smart PTZ Motion Detection


Функція Smart PTZ Motion Detection дає змогу користувачеві своєчасно контролювати певну область. Коли в цільовій зоні виявлено рух, камера Milesight автоматично фокусується на зоні, в якій було виявлено рух. Після цього вона наближає зображення та передає його протягом певного часу. Після закінчення передачі даних камера повертається до свого попереднього положення.


Отже, якщо ви бажаєте отримати повнофункціональне рішення за привабливою ціною, тоді пишіть нам за електронною адресою: cctv@megatrade.ua. Ми завжди раді відповісти на усі ваші питання.


Поделиться:

назад к списку