+380 44 538-00-06 многоканальный

Панорамна камера 180° від Milesight лише за $200

Панорамна камера 180° від Milesight лише за $200

Шановні партнери!

Ми раді оголосити, що на нашому складі вже доступні до замовлення нові панорамні камери з кутом огляду 180° від Milesight лише за $200. Все, що вам необхідно знати про ці камери, ви зможете віднайти нижче!


Головні особливості

  • Завдяки застосуванню кодека H.265+ суттєво заощаджується використання пропускної здатності та обсягів зберігання даних
  • Функція Smart IR II, яка допомагає ефективно підлаштовуватись під будь-які умови освітлення
  • Сумісність із такими функціями, як HLC, Defog, ROI
  • Використання карт пам’яті microSD/SDHC/SDXC обсягом до 128G
  • Надійне кріплення, яке дозволяє зручно налаштовувати положення камери


Функція аналітики

Система аналітики відео контенту від Milesight включає 10 режимів виявлення, які забезпечують чітке та своєчасне реагування на певні події у зоні відеоспостереження. Більш детальніше про систему аналітики відео можна дізнатись за посиланням.


Широкий кут огляду без викрівлення зображення

Завдяки панорамним лінзам камера може охопити кут 180°. При цьому, камера гарантує високу якість зображення без жодних викривлень.


120dB Super WDR

Провідна технологія WDR від Milesight дозволяє камерам записувати відео із найменшими деталями навіть в умовах відсутності світла або надлишкової яскравості.


IP67 та IK10

Підтримуючи ступінь захисту від погодних умов IP67 та ступінь вандалозахисту IK10, що вважається найвищим ступенем захисту у галузі, ця камера добре захищена від несприятливого впливу для забезпечення продуктивності.


Перевірте камеру у дії нижчеУ разі виникнення будь-яких питань стосовно обладнання компанії Milesight звертайтесь до нас за адресою cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку