+380 44 538-00-06 многоканальный

Підсилення роботи Unleashed точок доступу завдяки Multi-Site Manager

Підсилення роботи Unleashed точок доступу завдяки Multi-Site Manager

Малий та середній бізнес потребує швидкої, стабільної та всеохоплюючої мережі Wi-Fi, але зазвичай на це не вистачає бюджету, часу та власних ресурсів задля розгортання та комплексного управління мережею із багатьма бездротовими точками доступу. Саме тому Wi-Fi стає більш зручним для бізнесу завдяки Ruckus Unleashed. Фактично, усе портфоліо високопродуктивних та доступних точок доступу Ruckus можна встановити та запустити буквально за декілька хвилин. Крім того, інсталяцію, налаштування та базове управління може виконувати навіть неспеціалісти – все це доступно завдяки безкоштовному додатку Unleashed для Apple iOS та Android.


Минулого жовтня будо презентовано Ruckus Unleashed Multi-Site Manager (UMM), завдяки чому бізнес може більш простіше керувати численними бездротовими мережами у різних географічних локаціях. По суті, Ruckus Unleashed Multi-Site Manager призначений для забезпечення єдиного інструменту управління в рамках централізованої панелі. Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі управління, UMM відображає в реальному часі статистику про підключені точки доступу та клієнтів, а також карти мереж та графіки останніх дій.


Щоб і надалі допомагати малим та середнім компаніям здійснювати моніторинг, керування та отримувати звітність з точок доступу Wi-Fi у різних місцях, Ruckus випустив другу версію Unleashed Multi-Site Manager, який забезпечує нові вдосконалення та потужні функції. До цих оновлень належать:


  • Enhanced Scale – UMM відтепер може управляти до 1000 локацій або 10.000 точок доступу;

UMMstats.png

  • NAT Traversal Support – Малі та середні компанії більше не мусять налаштовувати перенаправлення портів на віддалених локаціях. Це суттєво спрощує розгортання та доступ UMM, особливо у тих випадках, коли UMM та Unleashed мережі знаходяться за брандмауером або NAT;
  • UI Enhancements – Ruckus оновив деякі елементи панелі управління для спрощення навігації. Наприклад, меню «спостереження» було переміщено до пристроїв, а також було додано меню «завдання».

Підсумовуючи, варто зазначити, що малі та середні компанії вимагають швидкого, надійного та постійного підключення для десятків або сотень пристроїв. Проте вони часто не мають бюджетних, часових та внутрішніх ресурсів для встановлення, розгортання та управління кількома бездротовими точками доступу. Саме тому Ruckus створив таке різноманіття високопродуктивних та доступних Unleashed точок доступу, які встановлюються та запускаються за декілька хвилин.


Варто зазначити, що точками доступу Ruckus Unleashed можна керувати завдяки безкоштовному додатку для Apple iOS та Android, в той час як Unleashed Multi-Site Manager забезпечує більш просунуте керування.


Поделиться:

назад к списку