+380 44 538-00-06 многоканальный

Офіційний реліз DiskStation Manager 6.2 від Synology

Офіційний реліз DiskStation Manager 6.2 від Synology

Новий DiskStation Manager 6.2 був розроблений із прагненням запропонувати більш гнучкі можливості для управління і використання усіх ІТ-ресурсів. Новий вдосконалений логічний пристрій, iSCSI Manager та диспетчер зберігання виводять ефективність управління на повністю новий рівень. Оновлена система безпеки без зупинки служб в SHA та механізм виявлення незвичних спроб входу перетворюють DSM на функціональне та надійне рішення.


Провідна служба iSCSI

Новий сучасний логічний пристрій. Вдосконалений логічний пристрій забезпечує миттєве створення знімків пристрою, відновлення та клонування, а також підтримку VAAI/ODX для кращої продуктивності віртуальної машини.


Покращена продуктивність. Пропускна здатність при послідовному запису відтепер вище на 46% завдяки новому вдосконаленому логічному пристрою, що дозволяє покращити ефективність зберігання.


Повністю новий iSCSI Manager. Повністю новий користувальницький інтерфейс управління дозволяє ІТ-адміністраторам оптимізувати управління і моніторинг iSCSI.


Snapshot Replication

Ефективне створення та управління знімками. Використовуйте переваги швидкого управління знімками в загальних папках та iSCSI LUN. Завдяки вдосконаленому логічному пристрою створення знімків та реплікація логічного пристрою виконується за лічені секунди.


Наочний контроль використання сховища для знімків. Калькулятор знімків пропонує прозорий звіт про залишок на сховищі, який займають знімки в загальній папці. ІТ-адміністратори можуть більш ефективно використовувати об’єм сховища, видаляючи великі знімки.


storage_manager_01.png

Диспетчер зберігання

Інформаційна панель. Нова сторінка огляду пропонує детальні та усесторонні свідчення про зберігання, а також зручний інтерфейс кожному користувачу.


Більш інтуїтивно зрозуміле управління. Відтепер для універсалізації структури сховища замість RAID Group та Disk Group використовується пул ресурсів зберігання, завдяки чому забезпечується послідовне та узгоджене управління збереженням даних.


Запобігання псуванню даних. За допомогою розумного виправлення помилок даних періодично відбувається перевірка сховища для зниження високої вірогідності пошкодження скритих даних і мінімізації ризиків виникнення невиправних помилок.


Synology High Availability

Чітке налаштування для оптимізації системних оновлень, більш інтуїтивно зрозумілі операції, пришвидшене початкове налаштування і повністю новий інструмент моніторингу.


Оптимізоване оновлення системи. Більше не потрібно обирати між оновленнями безпеки і доступністю служб. При важливих оновленнях системи більш не потрібно її перезавантажувати, що дозволяє максимально знизити простій служб.


Пришвидшене початкове налаштування. Тепер завдяки додатковому методу початкового налаштування кластеру кластер SHA можна налаштувати за лічені хвилини.


Модернізація основних операцій. Операції кластеру були модернізовані і відтепер є вбудованими для забезпечення безпечного та інтуїтивно зрозумілого середовища управління кластером.


Детальні дані о системі за допомогою інструмента моніторингу. Крім того, вбудований монітор ресурсів активного і пасивного серверів дозволяє виконувати більш детальний контроль за роботою кластера SHA.


comprehensive_01.png

Комплексний захист

Synology виконує інтелектуальне виявлення незвичних спроб входу і надає профілі з широкими можливостями налаштування для безпечного підключення.

Security Advisor. Завдяки інтелектуальним функціям Security Advisor може навчатися на основі попередніх спроб входу, виявляти спроби входу і відображати геолокацію зловмисника. Крім того, користувачі можуть без проблем створювати щоденні та щомісячні звіти безпеки DSM.


Рівень профілю TLS/SSL. Більш провідний спосіб налаштування профіля рівня безпеки на підставі різноманітних служб для забезпечення рішення відповідно до вимог безпеки різних мереж.


Більш детеальна інформація доступна на сайті виробника - https://www.synology.com/ru-ru/dsm/6.2.


Поделиться:

назад к списку