+380 44 538-00-06 многоканальный

Нова серія мініатюрних камер Mini Bullet II від Milesight

Нова серія мініатюрних камер Mini Bullet II від Milesight

Як і завжди, кожен новий продукт Milesight – це чудове поєднання якості та ціни. Завдяки всепогодному антивандальному корпусу мережна камера Mini Bullet II є чудовим рішенням для вуличного відеоспостереження. А менший розмір та вага цієї камери роблять її майже непомітною, в той час як вбудована аналітика та використання кодеку H.265+ дозволяє зменшити навантаження на мережу.


Основні технічні особливості:

  • Фіксований об’єктив 2,8/3,6/4,0/6,0 мм@F1.6, ІЧ підсвічування до 30 метрів
  • Підтримка живлення PoE
  • Підтримка кодеків H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG
  • Підтримка SIP/VoIP
  • Вбудована аналітика: виявлення руху, перетинання лінії, безцільне ходіння, виявлення людей, підрахунок людей, вхід/вихід із зони
  • Компактні розміри 64мм×160мм
  • Металевий IP67 та IK10 корпус, робоча температура від -30°С до +60°С

IP67&IK10-new.png

Технічні характеристики

Камера має спеціальні лінзи 2,8мм із дуже широким кутом огляду, які дозволяють охопити кут понад 120° – найвищий рівень у цій галузі. Крім того, роздільна здатність до 5MP гарантує високу якість зображення навіть під великим кутом.


Також камера Mini Bullet II пропонує найвищий рівень захисту у галузі відеоспостереження – захист IP67 та антивандальний корпус IK10. Таким чином, камера добре захищена від сторонніх впливів та забезпечує надійне функціонування.


Варто зазначити, що у новій серії камер було оновлено та дороблено технологію інфрачервоного освітлення. Просунута технологія Smart IR II гарантує високу продуктивність системи ІЧ освітлення із інтенсивністю, яку можна налаштовувати. Не варто забувати і про зручний дизайн, адже замінювати SD карту або користуватися кнопкою скидання дуже зручно.


Звертайтесь до нас за електронною адресою sales@megatrade.ua для прорахування ціни та за додатковою інформацією.


Поделиться:

назад к списку