+380 44 538-00-06 многоканальный

Нова модель Synology Rackstation RS2418+/RS2418RP+

Нова модель Synology Rackstation RS2418+/RS2418RP+

Масштабована система NAS зі сховищем великого обсягу призначена для підприємств. Система забезпечує гнучке сховище і можливість розширення M.2 SSD


Система збереження із масштабуванням за запитом

RS2418+ / RS2418RP+ — це чудове рішення збереження даних для підприємств малого та середнього бізнесу, яке забезпечує високу гнучкість, можливість розширення обсягу сховища, збільшення пам’яті і підтримку мережевих карт із високою швидкістю передачі даних і кешу M.2 SSD. Ця система ідеально підходить для використання в якості централізованого файлового серверу, для збереження резервних копій в організаціях із розподіленою структурою, а також у якості сховища резервних копій даних з робочих місць співробітників в організаціях, що розвиваються.


Основні технічні характеристики:

  • Чотирьохядерний процесор 2,1 ГГц
  • Пам'ять 4 ГБ DDR4 UDIMM (із можливістю розширення до 64 ГБ)
  • Масштабованість до 24 дисків з одним модулем RX1217/RX1217RP1


Файлова система нового покоління для кращого захисту даних

Файлова система Btrfs використовує передові технології збереження даних і оптимізовані знімки для захисту даних від пошкодження і зниження витрат на обслуговування. Система Btrfs забезпечує високий рівень цілісності даних і надає ефективні гнучкі засоби захисту і відновлення даних.

  • Гнучка система загальних папок / квот користувачів забезпечує комплексне керування квотами в усіх облікових записах користувачів і в усіх загальних папках
  • Технологія Snapshot Replication забезпечує копіювання даних за розкладом і захист збережених даних за допомогою 1024 резервних копій загальних папок і 65 000 загальносистемних знімків
  • Відновлення даних на рівні файлів і папок прискорює процес відновлення даних і робить його більш гнучким
  • Автоматичне відновлення файлів виявляє і відновлює пошкоджені файли без втручання користувача


Чудове рішення для резервного копіювання

Система RS2418+ містить вбудовані додатки для резервного копіювання, які забезпечують захист важливих даних на будь-якому пристрої за допомогою інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу і надійних технологій збереження даних.


Active Backup for Server. Безагентне рішення для резервного копіювання захищає дані на серверах з ОС Windows та Linux за допомогою SMB і Rsync. Це дозволяє звести до мінімуму витрати на розгортання і управління.


Hyper Backup. Ефективне резервне копіювання даних в локальну загальну папку, іншу систему Synology NAS, на зовнішній пристрій, сервер rsync або в загальнодоступну хмарну службу гарантує безпеку даних.


Резервне копіювання даних. Захист ПК за допомоги Cloud Station Backup. Зручне рішення для резервного копіювання даних з комп’ютеру macOS в Synology NAS за допомоги Time Machine.


Active Backup for Office 365/ G Suite. Локальне рішення резервного копіювання із вбудованою централізованою панеллю управління. Оптимізація використання сховища завдяки створенню одиночних екземплярів і технології дедуплікації на рівні блоків.


Якщо вас зацікавило це рішення, звертайтесь до нас за адресою sales@megatrade.ua  або за телефоном +380 44 538-00-06.


Поделиться:

назад к списку