+380 44 538-00-06 многоканальный

Нові розробки Eaton для захисту екології майбутнього

Нові розробки Eaton для захисту екології майбутнього

Для того, щоб задовольнити зростаючий попит на енергію у всьому світі, за оцінками експертів впродовж наступних 20 років в нову або оновлену інфраструктуру електричної мережі необхідно інвестувати мінімум 40 трильйонів доларів. Але світ не може чекати так довго, саме тому незалежні від мережі рішення компанії Eaton дозволяють людям управляти енергією та використовувати відновлювані джерела енергії вже сьогодні. Тому команда Eaton створює власні модульні рішення, які ефективно масштабуються для роботи із широким спектром додатків. В основі цих рішень стоїть контролер Power Xpert Energy Optimizer™, який допомагає підтримувати стабільність системи та збільшувати навантаження завдяки надійному програмному забезпеченню.


Зростаюча мобільність

До 2050 року кількість автомобілів по всьому світі буде нараховувати близько трьох мільярдів. А сюди потрібно додати вантажні транспортні засоби та ті, що курсують на воді чи повітрі, і весь цей величезний трафік споживатиме неймовірну кількість палива.


Майбутнє для Eaton починається зі зміни того, як світ вбачає енергію, оскільки єдиний спосіб досягти більш зеленого та екологічно чистого майбутнього – це розпочати діяти вже сьогодні. Рішення eMobility широко застосовуються у електричному транспорті. Згідно з оцінкою експертів, електромобілі складатимуть третину від усього транспорту у 2040 році. Це потенційно допоможе знизити викиди CO2 на 3,9 млн. тон на добу.


Інтелектуальні дані для розумного бізнесу

Очікується, що кількість «речей», пов’язаних із інтернетом, сягне 125 млрд. у 2030 році, що збільшить кількість споживаної енергії. Інтелектуальні рішення компанії Eaton збирають і перетворюють інформацію в дієві статистичні дані, допомагаючи клієнтам використовувати енергію більш продуктивно. Іншими словами, Eaton допомагає підприємствам досягти ідеального енергетичного балансу.


Будинки екологічного майбутнього

До 2020 року в кожному домі буде приблизно 35 пристроїв, що живляться від мережі. Без сумнівів, життя майбутнього повинно поєднувати зручність та енергоефективність. Компанія Eaton прагне до обох показників.


Компанія займається розробкою широкого спектру пристроїв: від розумного освітлення до систем управління даними. Системи Halo Home System, графіки освітлення та затемнення різко скоротить витрачену енергію. Home Automation Hub від Eaton дозволяє домовласникам та підрядникам інтегруватися із системою Smart Home для управління різними інтелектуальними пристроями. Таким чином, LED технології від Eaton забезпечують до 79% економії енергії в комерційних будівлях.


Поделиться:

назад к списку