+380 44 538-00-06 многоканальный

Нові камери Mini Dome від Milesight

Нові камери Mini Dome від Milesight

Компанія Milesight оголосила про вихід нової всепогодної мережної Mini Dome камери та мережної Mini Dome камери із автофокусом. Отже, чому ці камери йдуть попереду інших, та чому люди обирають саме ці камери? Давайте дізнаємось.

structure_milesight.png

Конструкція

Обидві Mini Dome камери успадкували оригінальний дизайн Milesight, проте трохи відрізняються від попередніх. Дизайн, що поєднує у собі 3 осі, дозволяє легко керувати кутом огляду. А інтегрований блок роз'єму спрощує процес установки. Завдяки чітко прорахованому дизайну купольні камери мають такі показники захисту, як IP67&IK10.


image_milesight.png

Зображення

Не кожні 2,8мм лінзи можуть охопити 120-градусну область зору, проте Mini Dome камери від Milesight це можуть. А функція трьохкратного оптичного зуму у Mini Dome камері з автофокусом чудово порається при спостереженні за віддаленими об’єктами. Вже знайомі функції 140dB Super WDR та 0.002Lux Ultra Low-light також були вбудовані в ці дві камери.


technology_milesight.png

Технології

Обидві Mini Dome камери мають H.265+ Smart Codec, що допомагає економити до 70-80% пропускної здатності у порівнянні із H.264. А інноваційна технологія Smart IR II із анти-відбивною панеллю дозволяє повноцінно використовувати інфрачервоні лінзи Mini Dome камер. Завдяки вбудованому мікрофону, який приймає розширений кодек, обидві камери здатні забезпечити чіткіший звук.Відтепер ви і самі зможете відповісти, чому дві нові Mini Dome камери від Milesight такі популярні! Якщо у вас залишились питання, звертайтесь до нас за електронною адресою: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку