+380 44 538-00-06 многоканальный

Нові камери Mini Bullet від Milesight підкорюють футбольні стадіони

Нові камери Mini Bullet від Milesight підкорюють футбольні стадіони

Завдяки надзвичайно малим розмірам та захищеному корпусу IK10 та IP67 чудово підходять для великих спортивних арен, зокрема футбольних стадіонів. Відтепер неможливо пропустити жоден момент! 


Неповторні особливості

Камери мають вбудовані 2,8 мм надширокі лінзи, саме тому ці камери здатні охопити кут поля понад 120° - подібного кута огляду майже неможливо домогтися із іншими схожими рішеннями. Усі деталі на полі допомагає розгледіти потужна роздільна здатність до 5MP, в той час як всепогодний IP67 та антивандальний IK10 корпус дозволяє встановлювати камери у будь-якому зручному місті на спортивній споруді.

innovated structure.png

Інноваційний дизайн

Серія нових міні камер отримала новий нетривіальний вигляд, хоча в дизайні все ще впізнаються звичні риси стилю від Milesight. Головна особливість цих камер – це реально малий розмір та вага, що перетворює ці рішення на дійсно міні камери для відеоспостереження. При цьому ні в якому випадку не втрачається якість роботи пристроїв. А зручне розташування слоту для SD-карти та кнопки скидання налаштувань перетворюють роботу із цією камерою на справжнє задоволення.

persistent pursuit.png

Наполегливе спостереження

Як і завжди, кожен продукт від Milesight поєднує у собі усі передові технології. Мережна камера Mini Bullet нараховує такі переваги, як використання кодеку H.265+, super WDR та Straight 0.002Lux. Ці технологічні особливості допомагають цим міні камерам бути потужним конкурентом на ринку відеоспостереження та досягати найвищих показників у функціонуванні.


Для прорахування вартості Mini Bullet від Milesight звертайтесь до нас за адресою: sales@megatrade.ua

.


Поделиться:

назад к списку