+380 44 538-00-06 многоканальный

Неймовірна промо-програма від Ruckus

Неймовірна промо-програма від Ruckus


РЕГІОН:

Увесь світ

ПЕРІОД:

1 жовтня 2018 – 31 грудня 2019

ПРОМО КОД: RKS-0318


Multi-gigabit Bundle

Ваші клієнти готові до більшого? До більш потужних мобільних пристроїв, що працюють безперебійно? Ще більше пропускної здатності, більша чутливість до затримок відео додатків. Більша мобільність – завжди та усюди. Щоб отримати все це, інфраструктура підключення до мережі, починаючи від точок доступу до комутаторів, повинна працювати так, як ніколи раніше. Оптимізовані дротові та бездротові мултигігабітні рішення від Ruckus надають майже безлімітний доступ до існуючої мереж без жодних збоїв.


Надійні мережі майбутнього можливі лише завдяки високопродуктивним точкам доступу Wi-Fi та ICX комутаторам Ruckus. Отримайте спеціальні ціни при поєднанні точок доступу Ruckus R720 або R730 із комутаторами ICX 7150-48ZP або ICX 7650-48ZP. Ці комплексні рішення включають в себе 802.11ac Wave 2 оптимізовані 2.5GbE точки доступу та комутатори, або 2.5/5/10GbE комутатори для підтримки стандартів 802.11ax та Wi-Fi стандартів майбутнього покоління. І наші мультигігабітні рішення дозволяють клієнтам подвоїти потужність зворотного потоку, при цьому не купуючи дорогі додаткові рішення, а також уникнути переплати за потужність, яку неможливо використати. Крім того, обидва комутатори ICX забезпечують до 90 Вт потужності PoE на порт та загальну потужність PoE цілих 1500 Вт. Комутатор ICX 7650 забезпечує підключення до 100 Гбіт для обслуговування будь-якої мережі.


Деталі програми можна знайти нижче, або зв’яжіться із представниками Ruckus або авторизованим дистрибутором для отримання додаткової інформації.


Програма

Спеціальні ціни розповсюджуються на замовлення, які були розміщені в період з 1 жовтня 2018 до 31 грудня 2019. Замовлення має включати:

  • Мінімум 2 і максимум 24 точки доступу на один ICX комутатор
  • Обмежена кількість кабельних систем, які можна встановити у замовлених комутаторах
  • Усі продукти (точки доступу, комутатори, кабельні системи) мають бути включені в одне і те саме замовлення


ЦІНИ

Для уточнення цін, а також обов'язкових умов програми та інших деталей звертайтесь за адресою: ruckus@megatrade.ua.

УМОВИ:

Цей документ призначений виключно в інформаційних цілях та не є пропозицією від Ruckus.

Ця акція стосується тих транзакцій, які були проведені в період з 1 жовтня 2018 по 31 грудня 2019.

Має бути куплено від 2 до 24 точок доступу на один ICX комутатор.

Замовлення має бути затверджено зі сторони Ruckus, щоб набула чинності акційна знижка.

Замовлення мають містити промо-код RKS-0318.

Для участі у цій акції партнери мають належати до списку затверджених учасників Ruckus ready Partner Program, тобто зареєестровані партнери Ruckus.

Ця акція не може бути поєднана із жодною іншою акційною пропозицією, програмами спеціальних цін/договорів, включаючи Ruckus SLED/MDU/Hospitality program.

Ruckus залишає за собою право змінювати або скасовувати цю акцію в будь-який час за будь-якої причини без попереднього повідомлення.


Поделиться:

назад к списку