+380 44 538-00-06 многоканальный

Неймовірна продуктивність PTZ bullet камер від Milesight

Неймовірна продуктивність PTZ bullet камер від Milesight

Спираючись на наш власний досвід ми можемо зауважити, що більшість замовників обирають здебільшого купольні PTZ камери. А як щодо PTZ BULLET камери? Сьогодні ми розглянемо одну з унікальних PTZ bullet камер виробництва Milesight та переконаємось у її перевагах.


Революційне біле LED підсвічування

У деяких випадках виникає потреба у передачі кольорових зображень у нічний період. Як біле LED підсвічування може підвищити якість вашої системи відеоспостереження? Справа у тому, що ця функція працює як окреме джерело освітлення: налаштовуйте розклад роботи LED підсвічування у зручний для вас час. Крім того, вона має властивості сигналізації: підключіть налаштування режиму Motion Detection, щоб активувати функцію сигналізації.


Зручний та водночас простий дизайн рішення

Рішення вирізняється наступними особливостями:

  • Всеохоплюючий панорамний вид 360° і нахил 45° ~ 30° дозволяє камері контролювати широке покриття зовнішнього середовища
  • Завдяки 2 режимам інсталяції це рішення можна встановлювати навіть в складних середовищах застосування
  • Конструкція нового покоління допомагає циркуляції повітря та відштовхує рідину та пил. Такий корпус ефективно протистоїть впливу води, солі та інших корозійних матеріалів, тим самим захищаючи електронні компоненти камери

mile1.jpg


Функція автоматичного відстеження

Технологія автоматичного відстеження, заснована на технології аналізу відео, є критичним елементом для визначення продуктивності камери PTZ. Функція автоматичного відстеження PTZ дозволяє камері використовувати механізм електричного двигуна, виконуючи функцію повороту/нахилу і автоматично відстежуючи рухомі об’єкти, такі як транспортні засоби або люди. Крім того, рівень масштабування можна регулювати автоматично в залежності від положення рухомих об'єктів.


Після закінчення періоду дії цієї функції камера повернеться до початкового положення та стану масштабування.


Сумісність із VMS і популярними NVR брендами

Сумісність із іншими рішеннями є дуже важливою для показників продуктивності PTZ камер. Камери Milesight підтримують Onvif S, G та T (в розробці). Наведене нижче зображення показує карту інтеграції Milesight із партнерами VMS.

mile2.jpg

Крім того, камери Milesight сумісні із таким брендом NVR, як Synology та іншими.


Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете отримати будь-яку вичерпну інформацію, надіславши запит за адресою: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку