+380 44 538-00-06 многоканальный

Налаштовувати Wi-Fi ще ніколи не було так зручно

Налаштовувати Wi-Fi ще ніколи не було так зручно

Очікується, що до 2020 року понад 30 мільярдів пристроїв буде підключено до мережі інтернет, а такі додатки, як 4К відео генеруватимуть до 278,108 петабайт трафіку щомісяця, при цьому до 2025 користувачі генеруватимуть приголомшливі 163 зетабайт даних на рік. Зрозуміло, що звичайні Wi-Fi маршрутизатори споживчого класу більше не зможуть задовольняти потреби малого та середнього бізнесу (SMB).


У ці дні навіть невеликі підприємства вимагають швидкого, надійного та постійного підключення для десятків або сотень пристроїв. Саме тому завдяки Ruckus Unleashed малому та середньому бізнесу стає набагато простіше налаштовувати Wi-Fi мережу. Будь-яку точку доступу Ruckus, які вирізняються високою продуктивністю і доступністю, можна налаштувати всього за п’ять хвилин або навіть менше. Крім того, Ruckus Unleashed дозволяє кожному керувати своєю мережею за допомогою мобільного додатку для Android та iOS або у веб-браузері.


Мобільний додаток Ruckus Unleashed

У цьому відео ми покажемо, наскільки легко встановлювати та керувати мережею Ruckus Unleashed, використовуючи ваш смартфон.По-перше, розглянемо процес встановлення. Необхідно під’єднатися до мережі та відкрити мобільний додаток Ruckus Unleashed. Потім дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб встановити точку доступу. Після запуску точки доступу ви зможете виконувати декілька дій за допомогою мобільного додатку:

  • Ви можете отримати сповіщення про будь-які зміни в мережі
  • Перезапустити точку доступу безпосередньо через мобільний додаток
  • Швидко отримати інформацію про підключених клієнтів та точки доступу всередині мережі
  • Додати новий WLAN, натиснувши на іконку плюс у панелі додатку
  • Натиснути на іконку клієнта та отримати усю інформацію про нього
  • Перейменувати клієнта для зручної ідентифікації пристроїв та помічати його як улюбленого, щоб отримувати сповіщення про цього клієнта

У разі виникнення у вас будь-яких проблем, Ruckus завжди прийде на допомогу, використовуючи віддалену систему управління.


Поделиться:

назад к списку