+380 44 538-00-06 многоканальный

N+1 HOT SPARE від Milesight

N+1 HOT SPARE від Milesight

Продуктивність NVR-ів суттєво підвищилась після запуску нової версії Milesight File System. Постійно прагнучи до покращень, компанія додала нову функцію N+1 Hot Spare, яка значно підсилить надійність роботи. Тепер жодні неочікувані події не нашкодять запису відео.


N+1 Hot Spare

1 NVR працює як резервне обладнання, в той час як інший NVR виконує роль головного. Вільно підключайте та налаштовуйте головний та резервний NVR. Після того, як головний та резервний NVR будуть підключені між собою, резервний буде виконувати роль потужного «помічника» для головного NVR. Якщо трапиться щось непередбачене, наприклад, відключення живлення або мережі головного NVR, резервний NVR одразу увімкниться та почне записувати та передавати записані дані на головний NVR, запобігаючи незапланованій втраті записаних даних.


Без сумніву, N+1 Hot Spare буде ефективним доповненням для досягання надійно управління відео. Памятайте, що цю функцію реалізовано на NVR версії V 7X.9.0.3 та вище. Що Milesight запропонує наступного разу? Залишайтесь з нами, щоб дізнатись першим!


Якщо вас цікавлять рішення Milesight, звертайтесь до нас за електронною адресою: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку