+380 44 538-00-06 многоканальный

Можливості віртуалізації на 5-дисковому накопичувачі Thecus для проектів з безпеки міст

Можливості віртуалізації на 5-дисковому накопичувачі Thecus для проектів з безпеки міст

Тайбей, Тайвань, 23 жовтня 2018 р. – Один із довгострокових партнерів Thecus звернувся до компанії із пропозицією реалізації проекту підвищення безпеки громадян і підприємств в сучасних містах.


Проект полягав у моніторингу міського середовища за допомогою відеоспостереження, в тому числі деяких об’єктів державних та приватних компаній, а також записи і зберігання даних. Відеозапис та зберігання даних повинні бути віддалені у невеликій ізольованій кімнаті поза приміщеннями. Доступ до даних повинен бути легким, а рішення для зберігання даних повинно мати можливість запускати декілька віртуальних машин.


Співробітники офісу, які працюють над безпекою міста, повинні мати можливості працювати з даними, а також розгортати базові додатки і запускати основні робочі програми, такі як почтовий сервер.


Вибір був зроблений на користь надійного та провіреного досвідом багатьох проектів приладу Thecus N5810, але спочатку накопичувач пройшов тестування на рівень шуму. Після численних перевірок рівень звуку був офіційно підтверджений на рівні 33 дБ на відстані 75 см., що підтвердило дуже тиху роботу приладу і було схвалено замовником. Крім того, N5810 забезпечує можливість управління швидкістю обертання вентилятора, встановлюючи його на низьку, середню або високу швидкість за допомогою програмного забезпечення.

thecus_news1.jpg

Запуск трьох віртуальних машин на мережному накопичувачі даних з 5 відсіками – це унікальне та складне завдання, яка в основному полягає у використанні центрального процесора (CPU) та необхідністю налаштування програмного забезпечення. Проте компанія Thecus успішно реалізувала цей модуль в програмному забезпеченні, а тестування NAS продемонструвало звичайне середнє навантаження на процесор приладу N5810 під час запуску Windows IOMeter і під час роботи CentOS з передачею файлів об’ємом більше 4 ГБ. Використання CPU продемонструвало можливість додаткового навантаження, запуску третьої віртуальної машини або розгортання інших додатків. Модуль VM і загальне рішення, яке пропонує Thecus, були схвалені замовником і всіма ініціаторами проекту.


Після того як це рішення було повністю реалізовано, Thecus вирішив запропонувати модуль VM в якості опції для інших партнерів. Ви можете знайти опцію програмного забезпечення для віртуалізації на сторінці продукту N5810 на офіційному веб-сайті Thecus. За більш детальною інформацією про мережний накопичувач Thecus N5810 та доступні версії програмного забезпечення звертайтесь за посиланням: https://goo.gl/ZeYahu.


Поделиться:

назад к списку