+380 44 538-00-06 многоканальный

Мережні накопичувачі Thecus NAS підтримують жорсткі диски Seagate серії IronWolf та IronWolf Pro об’ємом 14ТБ

Мережні накопичувачі Thecus NAS підтримують жорсткі диски Seagate серії IronWolf та IronWolf Pro об’ємом 14ТБ

Найкрупніші за об’ємом зберігання жорсткі диски Seagate дозволять суттєво розширити можливості зберігання пристроїв Thecus NAS.


У середині вересня компанія Thecus повідомила про те, що нові жорсткі диски Seagate IronWolf та IronWolf Pro ємністю 14ТБ можуть використовуватися в кожній актуальній моделі Thecus NAS. Щойно презентовані моделі жорстких дисків – це новий рівень зберігання та забезпечення надійності інформації. Завдяки застосуванню цих дисків можна досягнути на 20% більший об’єм зберігання, ніж при установці моделей в 12ТБ, що були представлені минулого року.


Нові моделі Seagate IronWolf та IronWolf Pro ємністю 14ТБ базуються на тих самих провірених та надійних технологіях, які використовувались в попередніх моделях. Жорсткі диски використовують гелій в герметичному корпусі для досягнення високих потужностей і підвищення енергоефективності, що особливо важливо при використанні в NAS з великою кількістю відсіків, таких як моделі у стійці Thecus. Серія IronWolf традиційно обладнана підтримкою оптимізації NAS “Seagate AgileArray” для швидкого доступу, технологією “IronWolf Health Management” (IHM) для захисту даних і підвищення надійності, а також датчиками вібрації обертання для підтримки продуктивності, що особливо важливо для більш потужних моделей NAS. Серія IronWolf Pro додатково має більш тривалу гарантію роботи, більш високі гарантовані робочі навантаження і власну технологію відновлення даних Seagate, яка дозволяє відновити ваші дані, навіть якщо диск вже не працює (опціонально доступно для стандартних жорстких дисків).


Після масштабного тестування на сумісність із різноманітними моделями жорсткі диски Seagate IronWolf та IronWolf Pro об’ємом 14ТБ готові до використання із кожною моделлю мережних накопичувачів Thecus в даній лінійці (і навіть з багатьма моделями попередніх поколінь), що дозволяє не тільки суттєво розширити пул зберігання, але й розгорнути будь-який необхідний додаток.


Якщо вас цікавлять ці або будь-які інші рішення від Thecus, звертайтеся до нас за електронною адресою: thecus@megatrade.uaПоделиться:

назад к списку