+380 44 538-00-06 многоканальный

LG і Ricoh підписали унікальну для Європи угоду про партнерство

LG і Ricoh підписали унікальну для Європи угоду про партнерство

Провідні технологічні компанії LG та Ricoh оголосили про підписання партнерської угоди, яка набула чинності 1 квітня 2019 року. Новий режим взаємодії, остаточне рішення про яке було прийнято обома сторонами в ході міжнародної виставки Integrated Systems Europe, дозволить зміцнити багаторічну співпрацю LG з компанією Ricoh, яка є ключовим реселером дисплеїв LG. В результаті один надійний партнер з ресурсами міжнародного масштабу зможе поставляти компаніям будь-якого рівня з різних секторів економіки екрани кришталевої чіткості для різних цілей: від використання в розумних робочих просторах до рішень цифрової реклами.


Ricoh пропонує дисплеї LG в рамках надання послуг із забезпечення комунікації, куди входять найкращі на ринку технології LG (наприклад, дисплеї UHD IPS і інші унікальні продукти). Нещодавно фахівці із забезпечення комунікації з Ricoh Europe пройшли сертифікацію LG по роботі з OLED-дисплеями. Потужна база досліджень та розвиток LG у поєднанні з широкими можливостями Ricoh в сфері виробництва, постачання та підтримки стане для клієнтів обох компаній надійною платформою передових технологій комунікацій.


«Ця угода не лише виведе на новий рівень давню співпрацю між Ricoh та LG, але й стане відображенням нашого спільного прагнення до інновацій, – відмітив Девід Міллз, генеральний директор Ricoh Europe. – Використовуючи технології LG в своєму портфелі послуг із забезпечення комунікацій, ми пропонуємо клієнтам суперсучасні рішення і високий рівень підтримки. Можливості Ricoh на світовому ринку та провідні технології LG відкривають нові горизонти для широкого впровадження цифрового робочого середовища».


«Ми пишаємось співпрацею з настільки надійним партнером, – додав Кім Кенхо, президент LG Business Solutions Europe. – Разом ми зможемо запропонувати нашим замовникам дійсно інноваційні рішення для будь-яких комунікаційних потреб. Я впевнений, що перед нашими компаніями відкривається велике майбутнє, яке забезпечить серйозні переваги і для наших клієнтів».


Поделиться:

назад к списку