+380 44 538-00-06 многоканальный

Конференція ООН з питань клімату оснащена обладнанням Bosch

Конференція ООН з питань клімату оснащена обладнанням Bosch

Щорічна конференція ООН з питань клімату – це подія, яка кожного разу привертає увагу все більшої кількості людей. Нещодавно ця конференція відбулася у німецькому місті Бонн, куди завітало близько 22 000 людей зі всього світу.


Вперше в історії цих заходів місцем проведення була обрана тихоокеанська острівна держава Фіджі, яка особливо постраждала від глобального потепління та, як наслідок, підвищення рівня моря. Переговори очолював представник країни в Організації Об’єднаних Націй – Нажат Шамеем Хан. Німеччина взяла на себе роль технічного постачальника. Оскільки учасники не могли у такій кількості зібратись на Фіджі, штаб-квартира секретаріату ООН у місті Бонн була обрана в якості місця проведення.


Метою конференції є розробка та подальша реалізація політики захисту клімату згідно з Кіотським протоколом. Для забезпечення і проведення всього процесу було залучено десятки спеціальних систем та програм. Головною вимогою для успішного проведення конференції є те, аби усі учасники могли розуміти одне одного та вільно обмінюватися ідеями. Отже, це важливе завдання не тільки для перекладачів, але й для технологій, які використовуються для забезпечення безперебійного спілкування.


Компанія Kuchem Konferenztechnik, що знаходиться у німецькому місті Кенігсвінтер, отримала контракт від Всесвітнього Конференц-Центру у Бонні як головного підрядника з медіа-технологій для облаштування місця проведення та управління усіма системами зв’язку. Загалом приміщення складалося з двох пленарних залів по 1800 місць кожний, а також 17 конференц-залів на 30-120 місць.


З поміж багатьох варіантів технічного обладнання компанія Kuchem обрала рішення Bosch, які відповідають особливим технічним та функціональним вимогам ООН.


Долаючи мовний бар’єр

Завдяки обладнанню Bosch стало можливим запропонувати учасникам синхронний переклад з 8 мов. Для цього було встановлено 30 кабінетів для перекладачів. Учасники мали можливість обрати мову місця проведення конференції або її переклад. 50 інфрачервоних передавачів керували бездротовою передачею через 5000 інфрачервоних приймачів Bosch Integrus.


Обговорення та голосування

Для полегшення процесу обговорення та голосування у приміщеннях засідань було встановлено 1450 робочих станцій Bosch серії DICENTIS та DCN NG. На touch-екрані відображалася інформація про поточного спікера, час та запити інших учасників до мікрофону.


Якщо вас зацікавило це рішення, або у вас виникли питання, звертайтеся за адресою security@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку