+380 44 538-00-06 многоканальный

Комплексне VoIP рішення з безпеки у ЖК Cleo County (Індія) на базі SIP-камер Milesight

Комплексне VoIP рішення з безпеки у ЖК Cleo County (Індія) на базі SIP-камер Milesight

Загальна інформація

Житловому комплексу Cleo County було потрібно повноцінне VoIP рішення з безпеки, щоб гарантувати надійність та захист для своїх мешканців. У разі виявлення будь-яких підозрілих дій камери спостереження одразу передають інформацію на VoIP телефон, демонструючи те, що відбувається в цьому місці. Мережі камери Milesight, які мають всі функції SIP, якнайкраще підходять для подібних сценаріїв.

3.png

Передумови

Cleo County – це розкішний житловий комплекс у Ноїді, Індія. Проект пропонує безліч зручних квартир з великою кількістю систем та технологій, які створюють затишні умови проживання. Проте, найвищий пріоритет житлового комплексу Cleo County – це безпека та захист людей, які проживають у цьому районі. Тому власник потребує найкращого рішення для гарантії безпеки.


Виклики

Зателефонувати співробітникам служби безпеки та показати, що відбувається – це те, що було потрібно запровадити на території Cleo County, щоб можна було негайно вжити заходів для вирішення ситуації. Для вирішення такого завдання було підготовлено безліч VoIP телефонів та UCM. Саме тому, можливість роботи з VoIP телефонами – це пріоритетна задача для камер відеоспостереження.

4.png

Рішення

Камери відеоспостереження Milesight були обрані через їхню сумісність із VoIP телефонами та UCM. Крім того, інноваційні функції цих камер допомагають комплексу Cleo County задовольняти усі вимоги та потреби суспільства, яке займає територію понад 100 тисяч м2.


Забезпечення відеоспостереження в дуь-якому місці в будь-який час


Після того, як трапляється певний випадок, мережеві камери Milesight можуть надіслати дзвінок та передати звук в режимі реального часу на VoIP телефон. Крім того, коли співробітники служби безпеки хочуть побачити або почути те, що відбувається навколо житлового комплексу, їм достатньо перейти за IP-адресою мережевої камери Milesight та переглянути необхідну зону. Окрім перегляду камер відеоспостереження, співробітники служби безпеки можуть навіть поспілкуватися з тим, хто спричинив подію чи за вини якого спрацював сигнал тривоги за допомогою вбудованого чи зовнішнього динаміка.


Вишуканий дизайн та неймовірний функціонал


Вишуканий дизайн стилю Milesight чудово поєднується із єгипетською архітектурою комплексу Cleo County. Крім того, замовника дуже вразили провідні функції обладнання. Новітній тип кодеку H.265+ дозволяє заощаджувати на пропускній здатності та сховищі даних. Висока якість зображення забезпечується високою роздільною здатністю 4К, 140dB Super WDR та функцією Smart IR II. Простота в інсталяції досягається завдяки 3-осьовій конструкції та вбудованій монтажній коробці.

5.png

Результат

Комплексне рішення ефективно керується за допомогою мережевих камер Milesight та NVR, забезпечуючи надійний захист усієї території Cleo County. Вдосконалені можливості та SIP функції мережевих камер Milesight доповнюють комплексне рішення з безпеки, перетворюючи моніторинг на простий та зручний процес.

Якщо вас цікавлять рішення компанії Milesight, звертайтесь до нас за адресою cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку