+380 44 538-00-06 многоканальный

Комплексне рішення для відеоспостереження менш ніж за $900

Комплексне рішення для відеоспостереження менш ніж за $900

Чи може високоякісне та комплексне рішення з відеоспостереження, яке складається з чотирьох камер та відеорегістратору, коштувати менш ніж $900? Без жодних блоків живлення та додаткового обладнання? Виявляється, завдяки рішенням від компанії Milesight це цілком можливо! Розглянемо, з чого складається це рішення.


H.265+ IR Mini Dome Network Camera

Вартість: $158 з аналітикою

Leading-edge H.265 Compression.png

0.002Lux Ultra Low-light


Ця камера зі світлодіодним випромінюванням здатна забезпечувати високу деталізацію кольорових зображень навіть в умовах слабкого освітлення, досягаючи 0.002Lux (Колір) або 0Lux (Ч/Б), і ближнього інфрачервоного світла без додаткового освітлення.

wdr.png

140dB Super WDR


Технологія WDR на базі датчика дозволяє камері Milesight записувати найменші деталі зі справжнім відтворенням кольору навіть при екстремальних умовах заднього світла та високої контрастності.


Механічна конструкція з 3 осями


Механічна конструкція з 3 осями забезпечує панорамний огляд на 180°, нахил на 15°-90° та обертання на 360°, що забезпечує зручний монтаж та максимально можливий огляд камери.


Технологія Smart IR II


Відстань ІЧ досягає 20 м завдяки оновленим ІЧ-світлодіодам, яскравість яких можна налаштовувати. Більш того, за допомогою спеціальної рефлекторної панелі значно збільшується пропускання інфрачервоного світла.

micro.png

Новий мікрофон


Завдяки оновленому кодеку, мікрофон набагато чіткіше передає звучання, порівнюючи із минулою версією мікрофону.


Зручний монтаж та налаштування


Milesight розробив особливу прес-кнопку, унікальну панель зі сторони кришки та вбудований порт PoE, що перетворює процес монтажу та налаштування на справжнє задоволення.

newDesign.png

Підтримка SIP/VoIP


Камера Milesight H.265+ IR Mini Dome має провідну функцію SIP/VoIP та можливість передачі потокового відео на мобільний телефон.


Вбудована аналітика


Крім того, камери Milesight мають вбудовану аналітику в базовій комплектації, яка складається з 10 функцій. Більш детальніше про аналітику можна дізнатися за посиланням!


4K H.265 Mini PoE NVR 1000 Series

Вартість: $224

NVR1.png

Нова файлова система


Завдяки новій файловій системі Milesight (MSFS), NVR Milesight надають суттєво новий користувальницький досвід:


  • Блокування файлу запису, мітки відео та керування файлами відтворення
  • Загальне відтворення зображення на основі події та мітки
  • Загальні резервні копії, на основі події або резервні копії зображень
  • NAS та функція Disk Group

poe.png

Plug and Play


Milesight 9-CH H.265 Mini PoE NVR має 4 незалежні порти PoE для зручного підключення та налаштування мережевих камер, які забезпечують живлення камери під час потокового відео/аудіо/даних через один кабель. NVR автоматично виявлятиме, налаштовуватиме та відтворюватиме живий перегляд мережевих камер одразу після підключення кабелю, що виключає необхідність додаткового часу для налаштування та інших робіт.


Перегляд відео 4К


Milesight 4K H.265 Mini PoE NVR надає новий, більш зручний інтерфейс для роботи. При безпосередньому доступі до 4Л мережевих камер, він може декодувати 4К відео в реальному часі, щоб запропонувати користувачам досвід перегляду ультрависокої чіткості.

pdrp.png

Потужне розшифрування та продуктивність запису


Серія Milesight 4K H.265 Mini PoE NVR ідеально підходить для тих програм, які потребують надійного декодування та запису, тому ця серія може підтримувати синхронне декодування для мережевих камер 2-CH 4K UHD, 4-CH 4MP і 8-CH 1080p, та синхронний запис до 9-CH 5MP для камер високої роздільної здатності.


Ємність до 10 ТБ


MIlesight 4K H.265 Mini PoE NVR включає в себе 1 інтерфейс SATA, що забезпечує до 10 Тб вбудованого жорсткого диска.


Отже, якщо ви бажаєте отримати комплексне рішення для відеоспостереження за доволі низькою ціною, тоді пишіть нам за електронною адресою: cctv@megatrade.ua. Ми завжди раді відповісти на усі ваші питання.


Поделиться:

назад к списку