+380 44 538-00-06 многоканальный

Функція автоматичного виявлення та відстеження об’єктів в PTZ-камерах Milesight

Функція автоматичного виявлення та відстеження об’єктів в PTZ-камерах Milesight

Оскільки камери з високою роздільною здатністю перетворюються на загальний тренд, висока якість зображення стала чи не основою відео аналізу, який допомагає досягти значного прогресу. Автоматичне відстеження, засноване на технології аналізу відео, є вдосконаленою функцією PTZ-камер, яка дозволяє одній лише камері покривати широку площу та автоматично виявляти, відстежувати та записувати відео рухомих об’єктів, наприклад, людей або транспорту. Додаючи функцію автоматичного відстеження, PTZ-камери забезпечують більш гнучке та інтелектуальне застосування. Наприклад, їх зручно застосовувати на таких ділянках, як паркові майданчики, музеї, магазині, освітні заклади та інше.


Що таке автоматичне відстеження?

Функція автоматичного відстеження дозволяє камері використовувати механізм електродвигуна, який автоматично регулює напрямок та для відстеження рухомих об’єктів. В той же час, щоб отримати більш детальне зображення, рівень масштабування може бути автоматично налаштований відповідно до відстані об’єкта, що рухається.


1.png


Технологія відстеження складається з виявлення та відстеження. Що стосується безпосередньо технології, вона спочатку порівнює поточне зображення із попереднім, щоб розрізнити фон та рухомі предмети, а потім приймає рішення про відстеження цілі.


2.png


А що стосується процесу відстеження, він використовує модель, яка включає характеристики рухомих об'єктів та їх навколишній фон. Потім він витягує унікальні характеристики рухомих об’єктів, шукає області об’єктів з найбільшою подібністю і використовує функцію відстеження.


3.png


Для чого використовується автоматичне відстеження в камерах Milesight?

Хоча стандартні PTZ-камери мають широкий вибір налаштувань відстеження, їх потрібно керувати вручну, щоб відстежувати рухомі об’єкти, але це зовсім незручно та ненадійно. Крім того, якщо встановлено багато камер, стає майже неможливим керувати усіма камерами одночасно, особливо якщо трапляється певний інцидент. Проте, виявлення об’єкту та відстеження напрямку його руху може бути критичним навіть для об’єктів з низьким ступенем руху. Наприклад, музеї після зачинення та паркові майданчики вночі можуть бути дуже тихим місцем майже без жодних рухів. Зазвичай, злодій потрапляють до музеїв після зачинення і створюють мінімум рухів, саме тому дуже важливо зуміти записати ці рухи в цілях безпеки.


Ключові особливості системи автоматичного відстеження камер Milesight

1) Налаштування чутливості:
У деяких випадках злочинці можуть обійти автоматичне відстеження PTZ-камери, кинувши м’яча або розмахуючи гілкою, щоб перемістити камеру в іншому напрямку. Щоб уникнути цього, в камерах Milesight є можливість задати параметри розміру та частоти рухомого об’єкта, який ви плануєте відстежувати. Таким чином, коли ціль буде відповідати заданим параметрам, камера пристосується по горизонталі та вертикалі та наведе масштабування для автоматичного відстеження об’єкта.

2) Налаштування максимального часу відстеження: PTZ-камери Milesight дозволяють встановити максимальний час відстеження об’єкта, а після закінчення зазначеного періоду камера повернеться до початкового положення та масштабування.

4.png3) Вибір об’єкту для автоматичного відстеження:
Якщо в зону потрапляють багато об’єктів, PTZ-камери почнуть автоматично відстежувати той об’єкт, який з’явився раніше за інші. Крім того, оператори можуть за допомогою миші обрати об’єкт та налаштувати автоматичне відстеження у режимі реального часу. Обираючи ціль автоматично або вручну, функцією автоматичного відстеження стає значно легше керувати.

5.png4) Багатофункціональне масштабування
Як вже було зазначено, при виявлені об’єкту камера обирає зручне положення по горизонталі та вертикалі, а також виконує масштабування для більш чіткої деталізації. Як правило, більшість PTZ-камер просто наближують/віддаляють об’єкт, незалежно від його розмірів. Тим не менш, PTZ-камери Milesight забезпечують гнучке регулювання масштабування відповідно до відстані до об’єкта, що гарантує, що ціль завжди буде знаходитись в середині екрану у належному розмірі без будь-яких деталей.

6.png


В основі розвитку Milesight полягають інноваційні та передові технології. Завдяки функції автоматичного відстеження PTZ-камери Milesight без сумніву гарантують більшу конкурентоспроможність, ніж більш інших виробників.


Якщо вас зацікавило це рішення, звертайтесь до нас за адресою: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку