+380 44 538-00-06 многоканальный

Фабрика ACI в ЦОД – новини релізу 4.0

Фабрика ACI в ЦОД – новини релізу 4.0

Шановні партнери!


Запрошуємо вас прийняти участь у віртуальному семінарі для партнерів Cisco. Цей семінар розраховано на технічних спеціалістів в компаніях-партнерах.


Детальніше про вебінар


В рамках заходу ви дізнаєтесь про наступні нові можливості ACI релізу 4.0 – міні-фабрика для замовника або як знизити вартість за рахунок віртуалізації 2-х нод кластеру APIC-контролерів; використання Host Base Route – або як не вийти за межі бюджету, пропонуючи рішення з оптимальною маршрутизацією в проектах для декількох ЦОД; повністю віртуальний POD – або як запропонувати унікальний сервіс замовникам, які використовують послугу Bare Metal as a Service у локальних провайдерів. В другій частині заходу ви пригадаєте, як рахувати квоти для ACI в CCW (пригадайте свої доступи до CCO), а також як використовувати для більш зручних та ефективних демонстрацій ACI ресурси dcloud.cisco.com.Доповідачі: Максим Хаванкін, системний архітектор

Коли: вівторок, 15 січня 2019 р., 11:00 – 13:00

Місце проведення: Webex

Рівень сесії: середній (core)

Реєстрація: за посиланням


Цей семінар є частиною програми віртуальних семінарів для партнерів Cisco – Partner Interactive Webinars (PIW). Семінари проходять на російській мові. В рамках PIW плануються як технічні семінари, так і семінари, присвячені партнерським програмам та інструментам, а також семінари, розраховані на фахівців з продажів. Середня тривалість – 1-1,5 годин.


Поделиться:

назад к списку