+380 44 538-00-06 многоканальный

Дві нагороди BLI за ЦПМ Ricoh нового покоління

Дві нагороди BLI за ЦПМ Ricoh нового покоління

Ricoh Europe PLC отримала визнання лабораторії Keypoint Intelligence Buyer’s Lab за дві системи промислового друку. ЦПМ Ricoh Pro C9200 було визнано BLI «видатною кольоровою промисловою системою старшого сегмента», а серія Ricoh Pro C7200X отримала нагороду BLI у номінації «видатна кольорова промислова система середнього сегмента».


BLI, провідна міжнародна незалежна лабораторія тестування друкарського обладнання та ПЗ, вибрала переможців на основі ретельного дослідження за низкою технічних критеріїв.


Раніше Ricoh було пошановано нагородами BLI 2016 за серію Ricoh Pro C9110, яка перемогла в номінації «Краща кольорова промислова система для середніх та великих обсягів друку», а також нагородою BLI 2016 PRO за серію Ricoh Pro C7110X, визнану «кращою кольоровою промисловою системою для малих та середніх обсягів друку».


Нові ЦПМ серії Pro C7200X -- це економічний та ефективний спосіб виділитися в сфері промислового друку. Порівняно з платформою Pro C7100X ці моделі відрізняються більш стабільною передачею кольору завдяки автоматичному калібруванню за допомогою вбудованих датчиків і поліпшеній реєстрації з функцією автоматичної корекції. Крім того, п’ята фарбова станція розширює можливості друку й дає змогу наносити білий колір разом з кольорами CMYK за один прохід, що підвищує якість зображення, наприклад, на кольорових матеріалах.


Поделиться:

назад к списку