+380 44 538-00-06 многоканальный

Для метро в Хельсінкі була обрана система сповіщення Bosch Praesideo

Для метро в Хельсінкі була обрана система сповіщення Bosch Praesideo

Система метро в Хельсінкі є головним транзитним сполученням в крупнішому регіоні з метрополітеном у Фінляндії із пропускною здатністю понад 63 мільйони пасажирів на рік. І коли Управління регіональним транспортом Хельсінкі розширило власну систему шляхів до сусіднього міста Еспоо – це було дуже масштабним проектом. Коли справи дійшли до інтеграції голосової системи сповіщення та екстреної евакуації, метрополітен Хельсінкі обрав першу в світі, цілком цифрову систему: Bosch Praesideo.


helsinki-metro-1_res_640x360.jpg


Завдання: забезпечення послідовності, контролю та інтеграції звуку

Коли справа дійшла до забезпечення системи сповіщення та екстреної евакуації на нових станціях, субпідрядник Bosch, відповідальний за розбудову системи, зіштовхнувся із трьома питаннями:


Акустичні коливання. Кожна нова станція метрополітену має свій унікальний дизайн та побудована із різних матеріалів, що по-різному впливає на акустичні характеристики.


Децентралізована топологія мережі. Співробітники метрополітену повинні управляти мережею на всіх восьми станціях окремо одна від іншої.


Інтеграція із вже існуючими рішеннями. Нові аудіо рішення повинні пройти інтеграцію із протипожежною системою та системою відеоспостереження.


Вирішення

Спираючись на потреби замовника цифрова система сповіщення та екстреної евакуації виявилась найоптимальнішим рішенням. Система Praesideo, яка вже використовується у більш ніж 20,000 проектах по всьому світу, повністю відповідає усім вимогам щодо нових станцій у метро в Хельсінкі. Відповідно до першого завдання із акустичного коливання, фахівці провели ряд випробувань за допомогою гучномовців Bosch на усіх нових станціях.


helsinki-metro-4_res_640x360.jpg


По-друге, завдяки децентралізованій мережі Praesideo оператори на кожній станції метро отримали можливість передавати термінові повідомлення у будь-який час через термінали у шістьох кімнатах та 48 пунктах, що розташовуються на кожній станції. По-третє, Praesideo забезпечує повну інтеграцію із сторонніми протипожежними системами та системами відеоспостереження. У результаті система протипожежного сповіщення запускає автоматичне повідомлення про евакуацію, тим самим забезпечуючи безпеку пасажирів.


Переваги: спостереження за безпекою пасажирів з будь-якого ракурсу

Починаючи із відкриття у листопаді 2017 року розширене метро у Хельсінкі гарантує підвищену безпеку пасажирів завдяки чіткій звуковій системі на всіх станціях, незалежно від акустичних коливань. Цей рівень безпеки отримав сертифікат відповідно до стандарту SFS-EN 50849, SFS-EN 54-16 та SFS-EN 54-24.


Значно коротший час відповіді на будь-які події дозволяє операторам реагувати напряму на місці утворення небезпечних для життя умов. Система покриває усі ділянки станції, автоматично надсилаючи повідомлення через найоптимальніший канал.


Поделиться:

назад к списку