+380 44 538-00-06 многоканальный

Delta представила рішення для хмарних та периферійних ЦОД на CeBIT-2018

Delta представила рішення для хмарних та периферійних ЦОД на CeBIT-2018

Delta Electronics, провідний виробник комплексних рішень для захисту електроживлення телекомунікаційних систем, прийняла участь на міжнародній виставці CeBIT-2018, що цими днями проходила на теренах Німеччини. Під час заходу компанія продемонструвала власні розробки для інфраструктури хмарних та периферійних центрів обробки даних.


Джерела безперебійного живлення були представлені моделями DPH потужністю 500 кВА, а також серії DPS потужністю 600 кВА, які задовольняють вимоги хмарних ЦОДів. Обидві серії ДБЖ демонструють унікальні показники по щільності потужності, енергоефективності та надійності. А нові ДБЖ серії RT із потужністю від 10 до 20 кВА ідеально підходять для розподілених периферійних ЦОДів. Характерною особливістю цих ДБЖ є той факт, що вони допомагають знизити сукупну вартість володіння інфраструктурою ЦОД.


Окрім того, на експозиції Delta продемонстрував InfraSuite Manager (DCIM) – комплексну систему моніторингу і управління інфраструктурою ЦОД; нові ДБЖ Delta серії RT потужністю 10-20 кВА і серії HPH потужністю 200 кВА, про яку ми вже писали раніше.


Джекі Чан, президент Delta і генеральний менеджер по регіону EMEA, прокоментував цю подію наступним чином: «Інтернет речей розвивається настільки швидко, що ресурси багатьох ЦОД вже не справляються з гігантськими обсягами даних. Так, один із глобальних лідерів в області послуг colocation в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні нещодавно обрав наші рішення для побудови контейнерних ЦОД власної мережі периферійних обчислювань».


Якщо вас цікавлять рішення компанії Delta, звертайтесь до нас за адресою sales@megatrade.ua.
Дізнатися бідьше про виставку ви можете на сайті організатора: https://www.cebit.de/en/


Поделиться:

назад к списку