+380 44 538-00-06 многоканальный

Bosch додає інтуїтивну функцію перекладача до IP-платформи DICENTIS Conference System

Bosch додає інтуїтивну функцію перекладача до IP-платформи DICENTIS Conference System

Останнім часом вимоги до якості перекладу значно зросли. На багатьох міжнародних конференціях потребується не тільки більше мов, але й також зростає необхідність у більшій гнучкості та конфігурації систем перекладу, а також відмінній взаємодії з користувачами. Відповідаючи на ці потреби, компанія Bosch розширила серію DICENTIS за допомогою пульту перекладача DICENTIS.


Спілкуватися мовою перекладача – це головне завдання нового пульту перекладача DICENTIS. Опитуючи експертів-перекладачів та техніків зі всього світу, пульт був оптимізований для реальних потреб перекладачів.


Результат: пульт перекладача, що відповідає останнім, а також майбутнім ринковим вимогам, і надає перекладачеві максимальну свободу зосередження на роботі завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям та кращому користувальницькому досвіду. Система швидко і легко встановлюється та налаштовується. Найсучасніша технологія IP забезпечує найвищу гнучкість та плавну інтеграцію сторонніх розробок.


Ергономічний дизайн із кнопками touch забезпечує оптимальний контроль та полегшує роботу, навіть не споглядаючи на пульт перекладача. Таким чином, перекладач може спостерігати за невербальним спілкуванням ораторів, щоб забезпечити найкращий переклад та інтерпретацію дискурсу.


Пульт перекладачів DICENTIS також був спеціально випробуваний та оптимізований для перекладачів із зоровими обмеженнями.


Унікальний дизайн пульту перекладачів DICENTIS логічно розділяє вхідні та вихідні мови на два вертикальні стовпчики, що відображаються на висококонтрастному екрані для швидкого розуміння та швидкого функціонування. Три кнопки можуть бути налаштовані на вибір та забезпечують швидкий доступ до допоміжних функцій, таких як «вибір відео». Вихід HDMI дозволяє додавати зовнішній екран, таким чином перекладач може бачити учасників, які говорять, або їхні презентації.


Пульт перекладача DICENTIS є частиною системи DICENTIS Conference System, яка підтримує до 100 різних мов. Ця система використовує міжнародно визнані стандарти шифрування для всіх типів даних. Він забезпечує найкращий захист від підслуховування, несанкціонованого доступу та підробки даних. Висока якість, звук у режимі реального часу та контроль забезпечується за допомогою IP технології OMNEO, яка також дозволяє просту інтеграцію із сторонніми рішеннями. OMNEO також дозволяє використовувати існуючу мережеву інфраструктуру.


Пульт перекладача DICENTIS повністю сумісний з платформою DICENTIS та відповідає стандарту синхронного перекладу ISO 20109. Це дозволяє створювати пасивні кімнати поряд із головною залою засідань у тому разі, коли учасників більше, ніж можна розмістити одночасно в одному приміщені.


Застосовуючи програму DICENTIS Meeting, усі мови та пульти перекладачів можуть бути віддалено настроєні та керовані.


Пульт перекладача DICENTIS буде доступним починаючи із червня 2018 року.


Поделиться:

назад к списку