+380 44 538-00-06 многоканальный

Безпека відеоданих. Думка експертів

Безпека відеоданих. Думка експертів

З кожним днем все більше камер відеоспостереження підключаються до інтернету і переходять на інтелектуальні датчики, які збирають значно більше даних, ніж безпека відео зображень. Проте, оскільки цей рівень поєднуваності та збору даних, критичних для бізнесу, стає більш розповсюдженим, також зростає і загроза з боку кіберзлочинців.


Без сумніву, це одна з проблем, які стосуються кожного. Врешті решт, ніхто не застрахований від кіберзлочинності, навіть фахівці, саме тому виникає логічне запитання: Що вважають експерти, коли справа стосується безпеки даних?


Статистика говорить, що до 2025 року очікується, що до інтернету буде підключено 75 мільярдів пристроїв. Звісно, що це також впливає на безпеку відео, оскільки воно більше не є ізольованим і не є частиною закритої системи; відео вже є частиною IoT. Тому ми не можемо фокусуватися виключно на якості зображення та зменшенні бітрейту; необхідно забезпечувати потрібний рівень безпеки даних. За думкою експертів, безпека даних починається із запровадження комплексного рішення.


Наприклад, наслідки використання незахищеного комп’ютеру всередині вашого брандмауеру можуть бути жахливими. Щоб успішно мінімізувати ризики, необхідно враховувати повну інфраструктуру захисту, а не окремі компоненти. Це ключова перевага наскрізної системи безпеки, яка усуває потенційно слабкі зв’язки.


Таким чином, комплексні рішення для захисту даних мають свої переваги, проте, що робить їх такими ефективними та переконуючими? Наприклад, рішення, які були розроблені Bosch та Genetec, призначені для захисту зв’язку між надійними пристроями, гарантують, що відео при передачі або у сховищі залишається зашифрованим, а будь-які команди та налаштування для керування камерами та іншими пристроями передаються за допомогою захищеного каналу (HTTPS).


Для досягнення цієї ефективності необхідна гідна співпраця, саме тому середовище партнерів, яким можна довіряти, є майже обов’язковою умовою. Але довіра – це не та риса, яку можна придбати за гроші. Само тому Bosch та Genetec співпрацюють вже 15 років і разом досягають висот у захисті даних.


Яким чином можна ще більш зосередитися на захисті даних? Хоча основна задача систем відеоспостереження залишається незмінною, постійно впроваджуються нові технології, які пропонують нові можливості. Прикладом цього є технологія IP, яка у поєднанні із зростаючою обчислювальною потужністю дозволяє камерам знімати зображення із якістю, яке раніше навіть було складно уявити. Крім того, дані відеозахисту варто розглядати як бізнес-інструмент, який забезпечує методи підвищення ефективності та безпеки, або створює нові можливості для бізнесу.


Тим часом, CEO компанії GENETEC, Pierre Racz підтверджує, що відеозахист зазнав суттєвих змін і зараз пропонує необмежені можливості. Зміна цифрової інфраструктури (IP) дозволяє використовувати відеоаналітику на базі метаданих. Ці метадані доповнюють структуру відеоданих та надають такі показники, як швидкість, напрямок, колір, розмір, клас об’єкту і траєкторію. Як результат, бізнес отримує більш високий рівень аналітики збору даних.


Отже, ключовий висновок, який ми можемо зробити, це те – що цифрова інфраструктура та зв'язок відкривають безмежні можливості. Це засіб для отримання цінних даних для вашого бізнесу, для розуміння того, що відбувається із відео аналітикою.


Поделиться:

назад к списку