+380 44 538-00-06 многоканальный

Belden запускає програму з реабілітації та працевлаштування людей, в минулому залежних від наркотиків

Belden запускає програму з реабілітації та працевлаштування людей, в минулому залежних від наркотиків

Belden, один з провідних та інноваційних виробників кабельної продукції, також виявляє свій інноваційний хист у питаннях соціального характеру. На своєму заводі у Річмонді, штат Індіана, Belden пропонує унікальну програму для наркозалежних у минулому, яка полягає у повній реабілітації та початку робочого шляху.


Свою програму під назвою “Pathways to Employment” Belden разом із партнерами Centerstone Indiana, Meridian Health Services, Ivy Tech Community College та Manpower запустили в лютому 2018 року. Потенційні співробітники, які не мали можливості працювати через негативні тести на вживання наркотиків, тепер зможуть прийняти участь у програмі з реабілітації та вести нормальний та здоровий спосіб життя.


Ця програма була розроблена для вирішення двох суттєвих проблем всієї нації: зловживання наркотичними засобами та кадрова криза у важливих для Штатів галузях виробництва. Представники Belden вважають, що такі програми як “Pathways to Employment” при правильній реалізації можуть бути дуже корисними як для працівників, так і для роботодавців.


Ініціативу компанії Belden підтримали навіть на найвищому рівні влади та інших державних структур. Наприклад, головний хірург США д-р Джером Адамс відзначив, що ця програма є чудовим прикладом того, що якщо бізнес-середовище робить подібне своєю місією, то це може бути чудовим прикладом для інших.


Програма “Pathways to Employment” спочатку була розроблена сумісно із доктором Мітчеллом С. Розенталем, якій був засновником Phoenix House – національної некомерційної організації з лікування наркозалежних, а зараз займає посаду президента у центрі вивчення наркозалежності у Нью-Йорку.


Поделиться:

назад к списку