+380 44 538-00-06 многоканальный

ATEN отримав нагороду COMPUTEX 2018 Best Choice Award

ATEN отримав нагороду COMPUTEX 2018 Best Choice Award

ATEN International – провідний виробник мережних пристроїв та рішень для керування серверами – оголосив, що VE8950 4K Video over IP Extender отримав нагороду COMPUTEX 2018 Best Choice Award за високу якість та інноваційний дизайн.


Варто зазначити, що VE8950 також нещодавно отримав нагороду Red Dot Design Award 2018 завдяки чудово продуманому дизайну та легкому користувальницькому досвіду. Він виграв високу оцінку завдяки тому, що відтепер системні інтегратори не матимуть проблем, створюючи рішення для широкоформатних цифрових вивісок та розгортання відеосигналу, що охоплює сотні метрів, наприклад, кампуси, станції, торгівельні та виставкові центри. Ці дві винагороди – це визнання неймовірних зусиль ATEN у прагненні до інновацій.


«ATEN дуже радий отримати нагороду COMPUTEX 2018 Best Choice Award. Ця нагорода демонструє, що зосередженість на людських вимогах наших інноваційних технологій відповідає потребам споживачів та підприємств. ATEN і надалі буде притримуватися власних принципів, які надихнули нас на створення наших рішень», - розповів Кевін Чен, президент ATEN International.


VE8950 4K HDMI over IP Extender від ATEN є економічним та простим у використанні рішенням для цифрових вивісок із зручним дизайном, в першу чергу орієнтованим на користувача. Завдяки великому та чіткому дисплею та зручним кнопкам для налаштування та перемикання ідентифікаторів, VE8950 пропонує просту конфігурацію, яка не потребує великого досвіду роботи з ІТ інфраструктурою.


Поделиться:

назад к списку