+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд стає партнером ZKTeco в УкраїніАвтор: Прес-служба Мегатрейд

Компанія ZKTeco пропонує низку продуктів та рішень з управління безпекою та робочим часом, контролю та управління відвідуваністю, доступом, автопарками, ліфтами, відеоспостереженням, смарт-замками тощо. Заснована в 1998 році. Нині є лідером у галузі гібридної технології біометричної верифікації, впроваджує інновації під час розробки та виробництва. Має значну кількість патентів та зареєстрованих прав інтелектуальної власності. 

«Останнім часом зростає попит на засоби ідентифікації по всьому світі, а рішення для професійних сервісів мігрують в побутове життя. У поточних умовах, зокрема пандемії COVID-19 та карантину — особливо актуальною є лінійка засобів безконтактної ідентифікації» — говорить Артем Віжуткін, директор з розвитку Мегатрейд.

Так серія SpeedFace-V5L окрім притаманних засобам такого класу розпізнавання обличчя, ідентифікації за долонею, вбудованої пам’яті на 3000 шаблонів та надзвичайної швидкості роботи, має нові важливі функції: виявлення підвищеної температури тіла та ідентифікацію осіб в масках.

Технології біометричної перевірки ZKTeco застосовуються для розумних офісів, розумних фінансів, розумного трафіку, розумної безпеки тощо. 

З питань придбання та консультацій: cctv@megatrade.ua


 ●  Безконтактна ідентифікація проти COVID-19. Рішення ZKTeco відтепер в портфелі Мегатрейд
Поделиться:

Назад к списку