+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд розширює партнерську мережу за напрямком Cisco MSLAАвтор: Прес-служба Мегатрейд

Відтепер будь-який партнер Сisco, незалежно від рівня партнерства (Register, Select, Gold, Premier), має можливість пропонувати замовникам продукти Cisco за моделлю MSLA. Відповідне рішення було прийнято менеджментом Сisco та Мегатрейд — екслюзивним дистрибутором Cisco MSLA в Україні, у зв’язку з економічними наслідками пандемії. 
 
Нагадаємо, раніше лише обмежена кількість партнерів мала можливість постачати рішення Cisco за моделлю MSLA кінцевим замовникам.
 
За словами Артема Віжуткина, директора з розвитку Мегатрейд, в складні часи дистрибутор має йти на зустріч ринку. Орендна модель Cisco MSLA може стати антикризовим заходом для компаній, які хочуть продовжувати розвивати ІТ-інфраструктуру навіть у часи нестабільності. Модель передбачає щомісячні виплати замість великих разових платежів, а також виключає значні капітальні витрати на старті ІТ-проектів. Завдяки цьому ІТ-служби можуть продовжувати запускати ініціативи та привести інфраструктуру у відповідність до нових викликів.

  • Щоб стати партнером Мегатрейд за напрямком MSLA, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: msla@megatrade.ua


ДО ВІДОМА. Модель Cisco MSLA покриває найпопулярніші продукти Cisco, такі як: CSR1000v, ASAv, NGFWv, SD-WAN, включно з рішеннями безпеки Advanced Malware Protection, Umbrella, Email Security. Портфель постійно оновлюється. Найближчого часу буде додано Meraki, AppDynamics, DUO. За розрахунками вартості володіння інфраструктурою (ТСО) цей показник в межах моделі MSLA виявляється нижчим для різних продуктів на 10-200% як порівняти з відповідною апаратною реалізацією архітектури. Це робить Cisco MSLA надзвичайно привабливим варіантом розвитку інфраструктури для кінцевого замовника та цікавим напрямком бізнесу для реселерів та інтеграторів.
 
Мегатрейд – один з найбільших дистрибуторів України. З 1996 року компанія спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для складних інфраструктурних та розподілених проектів.
Поделиться:

Назад к списку