+380 44 538-00-06 многоканальный

Запрошення на конференцію «СКС. СКУД и видеонаблюдение»

Запрошення на конференцію «СКС. СКУД и видеонаблюдение»

Автор: Пресс-служба Мегатрейд

5 квітня 2018 року відбудеться щорічна міжнародна конференція «СКС. СКУД и видеонаблюдение». Компанія «Мегатрейд» є проектним партнером цього заходу і прийматиме активну участь в його проведенні.


На стенді «Мегатрейд» буде представлено обладнання таких виробників, як Simon, Panduit, Lande, Synology, Eagle Eye, Milesight. Simon представить рішення для комутації робочих місць в офісах та бізнес-центрах, а також електрофурнітуру для дизайну рішень. Компанія Panduit представить нову систему категорії 6 зменшеного діаметру TX6-28™, яка дозволяє більш ефективно використовувати площу кросових, мінімізуючи простір, що займають кабельні системи. Крім того, компанія Simon підготувала приємні подарунки для активних учасників конференції.


В сфері відеоспостереження будуть представлені наступні виробники: Synology, Eagle Eye і Milesight. Програмне забезпечення Surveillance Station від Synology є надійним рішенням для задач відеоспостереження; компанія Eagle Eye презентує унікальне програмне забезпечення Eagle Eye Security Camera VMS, за допомоги якого можна підключити та керувати відеокамерами практично будь-якого виробника; а компанія Milesight представляє серію технологічних відеокамер, що підтримують WDR, PoE та працюють з кодеком h.265, що дозволяє заощаджувати дисковий простір на 50% та ефективніше використовувати ресурси мережі.


Також на стенді компанії «Мегатрейд» будуть представлені послуги власного сервісного центру, який володіє високою компетенцією і відповідає сертифікатам по здійсненню гарантійного та постгарантійного ремонту.


Крім цього, партнери та спеціалісти компанії «Мегатрейд» виступлять на конференції із тематичними доповідями. Сергій Сопов – представник компанії Panduit – виступить із доповіддю на тему «TX6-28™ - тонке рішення категорії 6». Доповідь Дениса Плясова – фахівця з технічної підтримки компанії «Мегатрейд» – буде присвячена наступній темі: «Surveillance Station від Synology – надійне та просте рішення складних задач відеоспостереження». Артем Віжуткін – директор департаменту з розвитку бізнесу компанії «Мегатрейд» - разом із Денисом Плясовим в своїй доповіді «Хмарне відеоспостереження як сервіс» розповість про рішення виробників Eagle Eye, Milesight та Merit Lilin.


Приходьте на конференцію, буде цікаво.
Поделиться:

Назад к списку